iPhone foto düzenleme ayarları, pek çok modelde bulunan ve çarpıcı seçenekler sunan bir uygulamadır. Bu ayarlamalar, filtre ve çeşitli ışık ayarlarını içermektedir. Telefonda yer alan bir fotoğrafın düzenlenmesi adına hali hazırda bulunan ayarlar kullanılabilir.

Fotoğraf düzenleme ayarları, kolay ulaşılan bir yerde olup oldukça basit adımlar ile uygulanabilmektedir. Biz de bu yazımızda iPhone foto düzenleme ayarları hakkında bilinmesi gerekenleri derlemek istedik.

iPhone Foto Düzenleme Ayarları Nedir?

iPhone foto düzenleme ayarları, fotoğrafa ayrı bir hava katan birkaç basit ayardan meydana gelmektedir. iPhone model akıllı telefonlarda kendiliğinden bulunan bu uygulama için herhangi bir ek program indirmeye de gerek yoktur. iPhone marka telefon ile çekilen ya da telefonda yer alan fotoğrafların basit düzenlemesi bu ayarlar ile yapılabilmektedir.

iPhone fotoğraf çözünürlük ayarları gibi seçenekleri bulunan bu kısımda pek çok farklı filtre de yer alır. Aynı şekilde ayarlar kısmında fotoğrafın ışığını ve sıcaklığını arttıracak basit ayar sistemleri de bulunmaktadır. Bit fotoğrafı kesmek için de yine bu ayarlar kısmının kullanılması mümkündür.

Fotoğraf ayarları sayesinde herhangi bir iPhone fotoğraf düzenleme programı ihtiyacı da duyulmamaktadır. Fotoğraf ayarlarına ulaşmak için de iPhone marka telefonda bulunan “Fotoğraflar” uygulamasının kullanılması yeterlidir.

iPhone Foto Düzenleme Ayarları Nasıl Yapılır?

iPhone foto düzenleme ayarları, telefonun “Fotoğraflar” kısmında yer alan birden fazla ayarı içermektedir. Bunun için de ilk önce değiştirmek ya da düzenlemek istediğiniz fotoğrafı büyük ekran açmanız gerekmektedir.

Fotoğrafın yanında yer alan “Düzenle” seçeneği ile ışık ya da sıcaklık ayarlarını yapmanız mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra yine aynı kısımda yer alan örnek filtrelerden dilediğinizi de fotoğrafa eklemeniz mümkündür.

Fotoğraf ayarları sayesinde akıllı telefonunuzda yer alan fotoğraf ya da videolara farklılık katabilirsiniz. Hatta bazı fotoğrafları kesere daha küçük boyutlara da getirebilirsiniz. Bu uygulamalar iPhone marka akıllı telefonlarda ücretsiz olarak yer almaktadır.

Her telefonda yer alan fotoğraf ayarlarını herhangi bir şekilde indirmenize de gerek yoktur. Bu konuda daha fazla bilgi almak için de Tamirci Abi firması ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü