Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone kamera camı değişimi fiyat listesi

iPhone kamera camı değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone X, 6, 5S, SE, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 15, 15 Pro, 15 Pro Max kamera camı değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon kamera camı değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece kamera camı değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone kamera camı değişimi sayfamızdan kamera camı tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Kamera Camı Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhon SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone kamera camı değişimi

iPhone telefonlardaki arızalardan biri de kamera camıdır. Düşme ya da darbe alma sonucu telefonun camı hasar görebilmektedir. Oluşan hasar fotoğraf, video çekimlerinde sorun olmasına neden olmaktadır.

Tamirci Abi güvencesiyle iPhone kamera camı değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

iPhone kamera camı değişim fiyatı

iPhone kamera camı değişim fiyatı cihazınızın hangi seriye ait olduğuna göre farklılık gösterecektir. iPhone kamera camı değişim fiyatını Tamirci Abi web sitemizden telefon modelinizi seçerek öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Tamirci Abi web sitemizin iletişim kanallarından bize ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

iPhone kamera camı sorunları

iPhone kamera camı, darbe veya düşme sonucu çatlayabilir veya kırılabilir, bu da kamerasının kullanımını engelleyebilir. Kamera camı değişimi konusunda, Apple genellikle doğrudan kamera camı değişimi yerine, hasar görmüş cihaz için belli bir ücret karşılığında yenileme veya değiştirme teklifi sunar.

iPhone kamera camları, çizilmeye karşı dayanıklı safir kristali ile kaplıdır, ancak yeterince sert bir darbe ile çizilebilir veya çatlayabilir. Kamera camını temizlerken, nazik olmak ve çiziklere yol açabilecek sert malzemelerden kaçınmak önemlidir.

Eğer kamera camınız çatladıysa, profesyonel bir servis tarafından değerlendirilmesi en iyi yaklaşımdır, zira çatlamış bir cam, kamera performansını olumsuz etkileyebilir ve nemin içeri sızmasına izin verebilir.

iPhone kamera camı değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone kamera değişim işlemi donanımsal bir sorundur. iPhone kamera camı değişim işlemi sonrası bilgilerinizde, dosyalarınızda bir kayıp olmayacaktır.

Tamirci Abi donanımsal arızaların tamir ya da parça değişimi işlemlerinde telefonunuzun bilgilerine erişim sağlamamaktadır. 20 yıllık deneyim, güvenilir hizmet Tamirci Abi de sizi bekliyor.

iPhone kamera camı değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone kamera camı değişim işlemi için gereken süre 30 dakikadır. Bazı iPhone modellerinde bu süre 45 dakikaya kadar çıkabilmektedir.

iPhone Kamera Camı Garantiye Girer Mi ?

Eğer iPhone’unuzun kamera camı kırılırsa, Apple genellikle kamera camı için ayrı bir değişim hizmeti sunmaz. Bunun yerine, belirlenen bir hizmet ücreti karşılığında cihazınızı yenisiyle değiştirme seçeneği sunabilir. Bu, kırık kamera camı gibi fiziksel hasarlar için uygulanan standart bir prosedürdür.

Dolayısıyla, bu durumda Apple veya yetkili bir servis sağlayıcıyla iletişime geçerek sunulan seçenekleri ve maliyetleri öğrenmek en doğrusu olacaktır.

iPhone kamera camı değişimi garanti süresi ne kadar?

iPhone kamera camı değişimi sonrası 6 ay süreyle garanti hizmeti verilmektedir. Değiştirilen kamera camının kullanıcı hatası olmadan 6 ay süre içerisinde arızalanması durumunda ücretsiz parça değişimi ya da tamir imkânı sunmaktayız.

Kullanıcı hatalarından kaynaklı kamera camı arızalarında garanti kapsamı geçerli değildir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Kamera Camı Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi 20 yıllık deneyimi ile iPhone kamera camı değişimi işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. Telefonunuzu iPhone kamera camı değişim işlemi için iPhone yetkili servis personelimize güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir ya da İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânı ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz.

Ayrıca vakti müsait olmayan İstanbul içindeki müşterilerimize ek ücret ile moto kurye ve yerinde servis hizmeti de sunmaktayız.

Menü