Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone kulaklık soketi değişimi fiyat listesi

iPhone kulaklık soketi değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8,XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, X, 11 Pro Max,12, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Pro, 14 Max, 15, 15 Pro, 15 Pro Max  kulaklık soketi değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon kulaklık soketi değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece kulaklık soketi değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone kulaklık soketi değişimi sayfamızdan kulaklık soketi tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Kulaklık Soketi Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone kulaklık soketi değişimi

iPhone telefonunuzdaki kulaklık soketi çalışmıyorsa iPhone kulaklık soketi değişimi Tamirci Abi güvencesiyle yaptırarak sorunu çözebilirsiniz.

iPhone kulaklık soketi değişim fiyatı

iPhone kulaklık soketi değişim fiyatını Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modelini girerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca telefonunuz hakkındaki merak ettiğiniz soruları Tamirci Abi iletişim kanallarını kullanarak sorabilirsiniz.

iPhone kulaklık soketi arızası

iPhone kulaklık soketi arızası kulaklık girişinin zorlanması, hasar alması, sıvı teması gibi birçok etken sonucu meydana gelebilmektedir. Çözümü ise kulaklık soketi değişimi ile mümkündür.

iPhone kulaklık soketi tamiri

iPhone kulaklık soketi arızası pek çok nedenden kaynaklanabilmektedir. Sıvı teması, nem, soket kısmının darbe görmesi, kulaklığın takılması sırasında aşırı zorlama kulaklık soketi arızası nedenleri arasında gösterilebilir.

Tamirci abi olarak iPhone kulaklık tamirini İstanbul içi yerinde servis, moto kurye imkânıyla ya da İstanbul dışı tüm Türkiye’den Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânıyla tamir ettirebilirsiniz.

iPhone kulaklık soketi değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone kulaklık soketi değişim işlemi ile bilgilerinizde, dosyalarınızda bir değişiklik olmayacaktır. Tamirci Abi donanımsal arızaların tamir ya da parça değişimi işlemlerinde telefonunuzun bilgilerine erişim sağlamadan işlem yapmaktadır.

Tamirci Abi kulaklık soketi değiştirme işlemini güvenilir, orijinal parça kullanarak gerçekleştirmektedir.

iPhone kulaklık soketi değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone kulaklık soketi değişim işlemi yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik gösterse de 30 dakika süre içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca yapılacak kulaklık soketi değişim işlemi sonrası garanti belgesi verilmektedir.

iPhone kulaklık soketi değişimi garanti süresi ne kadar?

iPhone kulaklık soketi değişim işlemi sonrası 6 ay süreyle değiştirilen parça garanti altındadır. iPhone kulaklık soketi değişimi sonrası değiştirilen parçada arıza ya da bozulma meydana gelirse ücretsiz tamir imkânıyla Tamirci Abi güvencesinde hizmet alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Kulaklık Soketi Değişimi Teknik Servisi

Telefonunuzu iPhone kulaklık soketi değişimi işlemi için iPhone yetkili servis personelimize güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy deki servis merkezimize telefonunuzu getirebilir ya da İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânı ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz.

Tamirci Abi iPhone yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamındadır.

Menü