Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone ses açma kapama tuşu değişimi fiyat listesi

iPhone ses açma kapama tuşu değişimi 2024 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max ses açma kapama tuşu değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon ses açma kapama tuşu değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ses açma kapama tuşu değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone ses açma kapama tuşu değişimi sayfamızdan ses açma kapama tuşu tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone serisi akıllı telefonunuzdaki ses açma kapama tuşu arızasını Tamirci Abi güvencesiyle çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu sorununuz için tavsiye edilen işlem iPhone ses açma kapama tuşu değişimi olacaktır.

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun seçimini yaparak iPhone ses açma kapama tuşu değişim fiyatı için bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iPhone telefonunuz ile ilgili sorularınızı Tamirci Abi iletişim kanallarından bize ulaşarak sorabilirsiniz.

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Eğer iPhone’unuzun ses açma kapama tuşu düzgün çalışmıyor, tuşa zor basıyorsanız veya tuş içine girmiş ve basılı kalmış gibi davranıyorsa, bu sorunlar genellikle gerekli parça değişimi ile çözülebilir. Tamirci Abi iPhone teknik servisimizde, ses açma kapama tuşunun bozulması veya işlevini kaybetmesi gibi durumlarla karşılaştığınızda, sorunu orijinal parçalar kullanarak çözüme kavuşturuyoruz.

Tuşun iç mekanizmasının hasar görmesi ya da aşırı kullanımdan dolayı yıpranması, tuşun zor basmasına veya tamamen işlevsiz hale gelmesine neden olabilir. Bu tür durumlar, profesyonel bir müdahale ile etkili bir şekilde giderilebilir.

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone’unuzun ses açma kapama tuşu çalışmıyorsa veya tepki vermiyorsa, bu durum çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Tuşun fonksiyon kaybı genellikle fiziksel hasar, aşınma veya yazılımsal sorunlar gibi sebeplere bağlıdır. Teknik servisler, bu tür sorunları gidermek için öncelikle cihazın detaylı bir diagnostiğini yapar.

Yazılımsal bir sorun tespit edilirse, güncellemeler veya ayarların sıfırlanması gibi çözümler uygulanabilir. Eğer sorun donanımsal ise, ses açma kapama tuşunun değiştirilmesi gerekebilir. Bu işlem, hassas ekipmanlar ve profesyonel bir yaklaşım gerektirir. Tamir sonrası, servisler genellikle işlemlerini garanti kapsamında sunar, bu da ekstra güven sağlar.

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone ses açma kapama tuşu değişim işlemi sonrası bilgilerinizde, dokümanlarınız ya da fotoğraflarınızda bir değişiklik ya da kayıp olmayacaktır.

Tamirci Abi donanımsal arızaların tamir ya da parça değişimi işlemlerinde telefonunuzun bilgilerine erişim sağlamadan işlem yapmaktadır.

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone ses açma kapama tuşu değişimi maksimum 40 dakika süren bir işlem sonucunda tamamlanarak cihazınız size teslim edilmektedir. Ayrıca teknik servis personelimiz ahize ve hoparlör temizliği işlemini de ücretsiz olarak yapacaktır.

iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone ses açma kapama tuşu değişimi sonrası 6 ay süreyle geçerli olacak şekilde garanti belgesi sunulacaktır. Parça değişimi yapılan tuşların bu süre içerisinde arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da parça değişimi gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, iPhone ses açma kapama tuşu değişimi konusunda uzmanlaşmış teknik servis hizmetlerini İstanbul/Kadıköy’de sunmaktadır. Telefonunuzun tamiri veya bakımı için cihazınızı doğrudan servisimize getirebilir veya kargo yoluyla güvenle gönderebilirsiniz.

İstanbul içindeki müşterilerimiz için sunduğumuz moto kurye ve yerinde servis hizmetlerimiz, ek bir ücret karşılığında hızlı ve pratik bir çözüm sağlamaktadır.

Menü