iPhone silinen fotoğraf kurtarma adımları, bu konuda net ve kesin çözüm isteyenlerin uygulaması gereken adımlardır. Bazı nedenlerden dolayı iPhone marka telefonlardaki fotoğrafların silinmesi mümkündür.

Özellikle de depolama yapılmadıysa iPhone silinen fotoğraf kurtarma çözüm yolları aranmaktadır. Biz de bu yazımızda iPhone silinen fotoğraf kurtarma hakkında bilinmesi gereken püf noktaları derlemek istedik.

iPhone Silinen Fotoğraf Kurtarma Nasıl Yapılır?

iPhone silinen fotoğraf kurtarma için birkaç faydalı adım bulunmaktadır. Fakat ilk önce iPhone son silinenler kısmına göz atmanız daha faydalı olacaktır. Yanlışlıkla silinen fotoğrafları ya da videoları bu kısımda bulmanız mümkündür. Bu işlem, fotoğraf silmeden sonra geri dönüş için uygulanan en basit işlemlerden biridir.

Elbette bu işlemi yapabilmek için fotoğraf ya da videonun yeni silinmiş olması da önemlidir. Bu işlemi hem yeni silinen fotoğraflar hem de iPhone silinen videolar için uygulamanız da mümkün olacaktır.

Bu uygulama sayesinde kısa sürede silinmiş olan fotoğraf ya da videolara anında ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken de son silinenler kısmında yer alan görselleri fotoğraf albümüne yeniden taşımaktır.

iPhone Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Kurtarma

iPhone silinen fotoğraf kurtarma adımlarından bir diğeri de kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesidir. Bu gibi durumlarda son silinenler klasörü size yardımcı olmayacaktır. Tamamen silinmiş fotoğraf ya da videoları geri alabilmek için bazı kurtarma programlarını denemeniz gerekir.

Bu konuda size yardımcı olacak pek çok kurtarma programı bulunmaktadır. Bu programlardan güvenilir olanları seçerek fotoğraf kurtarma adımlarını uygulamanız yeterlidir.

Kalıcı olarak silinen fotoğrafları kurtarma işleminde MacOS işletim sistemine sahip bir bilgisayar kullanmanız daha yararlı olacaktır. Bu tip durumlara özel olarak hazırlanan programları bilgisayarınıza indirip gerekli adımları uygulamanız mümkündür. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirmek için Tamirci Abi firmasından da destek almanız söz konusudur.

Tamirci Abi firması, iPhone marka akıllı telefonların karşılaştığı pek çok sorunu çözebilme yetisine sahip bir firmadır. Söz konusu kalıcı olarak silinen fotoğraf ya da videolar olduğunda da firmadan gereken yardımı talep edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü