Kamerası mükemmel olan telefonlar listesi her yıl yeniden güncellenmekte ve değiştirilmektedir. Biz de bu yıla özel en iyi kameraya sahip telefonlar sıralaması listesini sizler için oluşturmak istedik. Bir kısmı oldukça uygun fiyatlı da olan bu telefonların her birinde profesyonel kameralar ile eş değer özelliklere sahip arka kamera bulunmaktadır.

Son yıllarda akıllı cihazlarda sıkça karşımıza çıkan profesyonel kamera özelliği, pek çok dev markaya yansımıştır. İşte, Tamirci Abi firmasının da bünyesinde bulunan mükemmel kameraya sahip başlıcqa telefonlar.

Kamerası Mükemmel Olan Telefonlar Listesi

Siz de uygun fiyatlı kamerası iyi telefonlar hakkında bilgi almak istiyorsanız yazmızı okumaya devam edebilirsiniz. Kamera özellikleri ile ön plana çıkan bu telefonları kullanırken arka kameranın gücüne hayret edeceksiniz. İşte, kamerası mükemmel olan telefonlar listesi:

Huawei P30 Pro

Söz konusu iyi kamera sistemi olduğunda Huawei P30 Pro akıllara gelmektedir. Arka ana kamerası oldukça gelişmiş olan bu model, Huawei P40 Pro modelinin gelişini de beklemektedir. 40 MP, 20 MP ve 8 MP sensörlere sahip bu telefon profesyonel kameralara eş değer niteliktedir.

Slow motion ve hızlı çekim özelliğine de sahip bu model, bir süre daha en iyiler arasında kalmaya devam edecek gibi duruyor.

iPhone 11 Pro

Kamerası mükemmel olan telefonlar listesinde tanıdık bir marka olan iPhone 11 Pro da yer alıyor. iPhone, Huawei ile yarışa girerek bu yeni modelinde güçlü bir kamera sistemi kullanmayı tercih etmiştir. Film çekimine dahi izin veren bu kamera sistemi, şimdiye dek görülenlerin en iyilerinden biridir.

Tamirci Abi de iPhone 11 Pro kamerasına yönelik çeşitli destek ve yedek parça hizmetler sunmaktadır.

Samsung Galaxy S10 Plus

Bir diğer akıllı telefon devi olan Samsung da mükemmel kalitedeki kamera sistemi ile ön plana çıkan bir markadır. Samsung Galaxy S10 Plus, düşük ışıkta dahi oldukça kaliteli çekimler yapabilme özelliğine sahip bir sisteme sahiptir. Arka kamerası oldukça gelişmiş olan bu model, slow motion çekimleri açısından da ön plana çıkmaktadır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü