Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Açma Kapama Tuşu Değişimi

Açma kapama tuşu arızaları cihazınızı tamamen bloke eden bir işlemdir. Telefonunuzu açmanızı imkansız hale getiren bu durumun tek çözümü ise Oppo açma kapama tuşu değişimi olmaktadır.

2 Saatlik bir süreci kapsayan bu değişim sonrasında Tamirci Abi garantisi de sizlere sunulacaktır.

Oppo Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Oppo açma kapama tuşu değişim fiyatı model bazında değişmekte ve belirli aralıklar ile güncellenmektedir. Oppo cihazınızın modelini seçtiğiniz takdirde Oppo açma kapama tuşu değişim fiyatı nedir öğrenebilirsiniz.

Oppo Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Oppo açma kapama tuşu çalışmıyor arızasının temelinde yatan sebepler arasında tuşun çok fazla kullanılması, gereksiz yere zorlanması ya da darbeye bağlı sebepler yer alır. Açma kapama tuşu çalışmaması durumunda ise cihazınızı kullanamazsınız.

Bu durumda Tamirci Abi tarafından Oppo açma kapama tuşu değişimi yapılması önerilir.

Oppo Açma Kapama Tuşu Tamiri

Oppo açma kapama tuşu tamiri yapılması yerine değişim yapılması tercih edilen bir yöntemdir. Çünkü Oppo açma kapama tuşu değişimi ile çok daha uzun süre kullanım imkanı sunulabilmektedir.

Orijinal Oppo markalı ürün ile power değişimini Tamirci Abi güvencesi ile yaptırabilirsiniz.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Açma kapama tuşu değişimi sonrası bilgi kayıplarının yaşandığı görülmemiştir. Teknik olarak baktığımızda cihazın resetlenmesinin gerekmediği bir işlem olduğu içinde veri kaybı yaşanması beklenen bir durum değildir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Oppo power tuşu değişimi en fazla 2 saat içerisinde tamamlanmakta ve cihaz çalışır durumda size teslim edilmektedir. Oppo açma kapama tuşu değişimi sonrası tarafınıza garanti belgesi verilecektir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Oppo açma kapama tuşu değişimi garanti hizmeti ile sunulmaktadır. Bu nedenle açma kapama tuşu değişimi sonrası teknik servisimiz tarafından 6 ay geçerli olacak garanti belgesi verilir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Oppo yetkili teknik servisi olan Tamirci Abi, İstanbul Kadıköy de hizmet vermektedir. Cep telefonu tamiri sektöründe tam 20 yılı aşkın süredir Kadıköy hasanpaşa’da güvenle ve güleryüzle telefon tamiri hizmeti sunmaktan onur ve gurur duymaktadır.

Menü