Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Arka Kamera Değişimi

Akıllı telefonlarda yaşanan kamera sorunlarının giderilmesinde genel olarak parça değişimi yapılmaktadır. Şayet cihazınızı düşürdü ya da çarptıysanız ve kamera çalıştırılamıyor hatası alıyorsanız Oppo açma kapama tuşu değişimi gerekli görülmektedir.

Oppo Arka Kamera Değişim Fiyatı

Tamirci Abi de Oppo arka kamera değişimi orijinal servis ürünü ile yapılmaktadır. Cihaz modelinize en uygun yedek parça ile yapılan bu işlemi için Oppo arka kamera değişim fiyatı modele göre farklı olabilmektedir.

Oppo Arka Kamera Çalışmıyor

Eğer arka kameranızda toz birikmişse, kırık ya da çatlak oluşmuşsa, sık sık Oppo arka kamera çalışmıyor sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu tür durumlar, arka kameranızla net fotoğraf ya da video çekiminizi imkansız hale getirir. Ayrıca, arka kamerada ölü pikseller, siyah lekeler, kameranın hiç açılmaması, görüntülerin bulanık çıkması ya da tamamen siyah ekranla karşılaşma gibi sorunlar da fotoğraf ve video kalitenizi önemli ölçüde düşürebilir.

Bu sorunların çözümü, Oppo arka kamera değişimi ile mümkündür. Değişim işlemi, bu tür sorunları kalıcı olarak ortadan kaldırarak, kameranızın yeniden yüksek kaliteli fotoğraf ve video çekmesini sağlar. Tamirci Abi’de gerçekleştirilen Oppo arka kamera değişimi, bu sorunları gidermek için uzman teknik ekibimiz tarafından dikkatle ve yüksek kalitedeki yedek parçalar kullanılarak yapılır. Böylece, arka kameranızla yine mükemmel çekimler yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Oppo Arka Kamera Tamiri

Oppo arka kamera değişimi, tamir işlemlerine kıyasla genellikle daha tercih edilen bir yöntemdir. Bunun temel sebebi, Oppo arka kamera tamirinin çoğu zaman stabil sonuçlar vermemesi ve sadece geçici bir çözüm oluşturmasıdır.

Tamirci Abi’de yapılacak olan Oppo arka kamera değişimi işlemiyle, cihazınızın arka kamerası tamamen yeni bir parça ile değiştirilir. Bu işlem, 6 ay garanti kapsamında sunulmakta olup, cihazınızın arka kamerasını çok daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Yüksek kalitedeki yedek parçalarımız ve uzman teknik ekibimiz ile arka kamera değişimi, cihazınız için kalıcı ve güvenilir bir çözüm sunar.

Arka Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Oppo arka kamera değişimi orijinal yedek parça ile yapılan bir değişim işlemidir. Yedek parça değişimlerinde bilgilerin silinmesi neredeyse imkansız bir durumdur.

Arka Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

60 Dakikalık bir süreci kapsayan Oppo arka kamera değişimi işlemi sırasında Tamirci abi teknik servis personelimiz tarafından orijinal Oppo markalı yedek parça kullanılacaktır.

Arka Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Oppo teknik servisi olarak hizmet vermek olup Oppo arka kamera değişimi sonrasında 6 aylık garanti belgesi vermektedir. Garanti belgesi kullanıcı bazlı hataları kapsamadığı gibi kullanım koşulları garanti koşullarımızda yer almaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Arka Kamera Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi’nin Oppo teknik servis hizmeti, 20 yıllık tecrübenin bir eseri olarak, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile yola çıkmıştır. Rekabetçi Oppo arka kamera değişim fiyatları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran Tamirci Abi, cihazınızın arka kamera sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözerek, en iyi servis deneyimini sunmayı hedeflemektedir.

Menü