Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Arka Kamera Değişimi

Akıllı telefonlarda yaşanan kamera sorunlarının giderilmesinde genel olarak parça değişimi yapılmaktadır. Şayet cihazınızı düşürdü ya da çarptıysanız ve kamera çalıştırılamıyor hatası alıyorsanız Oppo açma kapama tuşu değişimi gerekli görülmektedir.

Oppo Arka Kamera Değişim Fiyatı

Tamirci Abi de Oppo arka kamera değişimi orijinal servis ürünü ile yapılmaktadır. Cihaz modelinize en uygun yedek parça ile yapılan bu işlemi için Oppo arka kamera değişim fiyatı modele göre farklı olabilmektedir.

Oppo Arka Kamera Çalışmıyor

Arka kamera da toz varsa, kırık ya da çatlak oluştu ise Oppo arka kamera çalışmıyor sorunu ile sık sık karşılaşırsınız. Bu durum nedeni ile arka kameranız ile fotoğraf ya da video çekimi yapmanız imkansızlaşır. Bu sorunun çözümü ise Oppo arka kamera değişimi olmaktadır.

Oppo Arka Kamera Tamiri

Oppo arka kamera değişimi, tamirden ziyade genel olarak tercih edilen bir yöntemdir. Çünkü Oppo arka kamera tamiri stabil bir sonuç vermediği gibi kısa süreli bir çözüm yöntemidir.

Oysaki Tamirci Abi de gerçekleştirilecek olan Oppo arka kamera değişimi sayesinde 6 ay garanti kapsamında olarak çok daha uzun süre kullanım olanağına kavuşacaksınız.

Arka Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Oppo arka kamera değişimi orijinal yedek parça ile yapılan bir değişim işlemidir. Yedek parça değişimlerinde bilgilerin silinmesi neredeyse imkansız bir durumdur.

Arka Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

30 Dakikalık bir süreci kapsayan Oppo arka kamera değişimi işlemi sırasında Tamirci abi teknik servis personelimiz tarafından orijinal Oppo markalı yedek parça kullanılacaktır.

Arka Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Oppo teknik servisi olarak hizmet vermek olup Oppo arka kamera değişimi sonrasında 6 aylık garanti belgesi vermektedir. Garanti belgesi kullanıcı bazlı hataları kapsamadığı gibi kullanım koşulları garanti koşullarımızda yer almaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Arka Kamera Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim tarafından sunulan Tamirci Abi Oppo teknik servis hizmeti 20 yıllık tecrübenin bir eseridir. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile yola çıkan Tamirci abi rekabetçi Oppo arka kamera değişim fiyatları ile de müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Menü