Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Arka Kapak Değişimi

Arka kapak problemlerinin başında genelde estetik görünüm bozuklukları, kırık ya da çizikler olmaktadır. Bu problemlerden kurtulmanın tek çözümü ise Oppo arka kapak değişimi olacaktır.

Tamirci Abi, arka kapak değişimi sonrası 6 ay garanti süresi ve rekabetçi Oppo arka kapak değişimi fiyatları ile ön plana çıkmaktadır.

Oppo Arka Kapak Değişim Fiyatı

Oppo marka telefonların pek çok serisi bulunmaktadır. Tüm cihazlarda arka kapak tasarımı, kapak ölçüleri ise farklı olduğundan Oppo arka kapak değişim fiyatı da farklılaşmaktadır.

Arka kapak değişim fiyatını Oppo cihaz modelini seçtikten sonra öğrenebilirsiniz.

Oppo Arka Kapak Kırıldı

Oppo arka kapak değişimi işlemi gerektiren sebeplerin ilk sırasında arka kapak kırılması olmaktadır. Oppo arka kapak kırıldı. Arka kapak rengini değiştirmek istiyorum diyorsanız kaliteli ve hızlı hizmet için Tamirci Abi’ ye ulaşabilirsiniz.

Oppo Arka Kapak Tamiri

Oppo arka kapak arızalarında tamir işlemi yapılmamaktadır. Tamir yerine Oppo arka kapak değişimi tercih eden firmamız değişim sırasında sadece orijinal Oppo markalı servis ürünlerini tercih etmektedir.

Arka Kapak Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Arka kapak değişimi yapıldığı sırada teknik servis personelimizce Oppo cihazınızın verilerine erişim sağlanmamaktadır. Cihazdaki verilerinizin silinmesine sebep olacak cihaz resetleme işlemi, Oppo arka kapak değişimi sırasında yapılması gerekli olan bir işlem değildir..

Arka Kapak Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Arka kapak değişimi için tercihiniz Tamirci Abi ise en fazla 45 dakika içerisinde Oppo arka kapak değişimi tamamlanır. Dileyen müşterilerimiz ise İstanbul içi yerinde servis hizmetini kullanabilmektedir.

Arka Kapak Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi garanti sertifikası ile geçerliliği korunan 6 aylık garanti süresi Oppo arka kapak değişimi içinde verilmektedir. Bu süreç içerisinde arka kapak sorunlarınız hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Arka Kapak Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi Arifler iletişim teknik servisinde Oppo arka kapak değişimi hizmetini siz müşterilerine sunmaktadır. 20 Yıl sektörde elde ettiği tecrübe ile bugün Türkiye’nin 81 iline kaliteli hizmet sunmaktadır.

Menü