Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Arka Kapak Değişimi

Arka kapak problemlerinin başında genelde estetik görünüm bozuklukları, kırık ya da çizikler olmaktadır. Bu problemlerden kurtulmanın tek çözümü ise Oppo arka kapak değişimi olacaktır.

Tamirci Abi, arka kapak değişimi sonrası 6 ay garanti süresi ve rekabetçi Oppo arka kapak değişimi fiyatları ile ön plana çıkmaktadır.

Oppo Arka Kapak Değişim Fiyatı

Oppo marka telefonların pek çok serisi bulunmaktadır. Tüm cihazlarda arka kapak tasarımı, kapak ölçüleri ise farklı olduğundan Oppo arka kapak değişim fiyatı da farklılaşmaktadır.

Arka kapak değişim fiyatını Oppo cihaz modelini seçtikten sonra öğrenebilirsiniz.

Oppo Arka Kapak Kırıldı

Oppo arka kapak değişimi işlemi gerektiren sebeplerin ilk sırasında arka kapak kırılması olmaktadır. Oppo arka kapak kırıldı. Arka kapak rengini değiştirmek istiyorum diyorsanız kaliteli ve hızlı hizmet için Tamirci Abi’ ye ulaşabilirsiniz.

Oppo Arka Kapak Tamiri

Oppo arka kapak arızalarında tamir işlemi yapılmamaktadır. Tamir yerine Oppo arka kapak değişimi tercih eden firmamız değişim sırasında sadece orijinal Oppo markalı servis ürünlerini tercih etmektedir.

Oppo Arka Kapak Nasıl Sökülür?

  1. Telefonunuzu kapatın.
  2. Telefonun arka tarafında yer alan arka kapak ile kasa arasındaki 3M bant ısıtıcı , fön makinesi veya var ise ısı seperatörü yardımı ile yumuşatılır.
  3. Hafifçe bastırarak arka kapak ile kasa arasındaki klipsleri gevşetin.
  4. Arka kapak gevşediğinde, dikkatlice kaldırın ve çıkarın.
  5. Değiştirme veya onarım işlemlerini gerçekleştirin.
  6. Yeni arka kapak veya onarılmış kapak doğru şekilde yerleştirin ve hafifçe bastırarak klipsleri oturmasını sağlayın.
  7. Telefonunuzu tekrar açın ve kullanmaya devam edin.

Bu adımlar Oppo telefonlarda arka kapak nasıl açılır konusunda genel bir rehber niteliğindedir. Ancak, cihazınızın modeline bağlı olarak farklılıklar olabilir, bu yüzden özellikle üreticinin kılavuzlarına başvurmanız önemlidir.

Arka Kapak Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Arka kapak değişimi yapıldığı sırada teknik servis personelimizce Oppo cihazınızın verilerine erişim sağlanmamaktadır. Cihazdaki verilerinizin silinmesine sebep olacak cihaz resetleme işlemi, Oppo arka kapak değişimi sırasında yapılması gerekli olan bir işlem değildir..

Arka Kapak Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Arka kapak değişimi için tercihiniz Tamirci Abi ise en fazla 45 dakika içerisinde Oppo arka kapak değişimi tamamlanır. Dileyen müşterilerimiz ise İstanbul içi yerinde servis hizmetini kullanabilmektedir.

Arka Kapak Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi garanti sertifikası ile geçerliliği korunan 6 aylık garanti süresi Oppo arka kapak değişimi içinde verilmektedir. Bu süreç içerisinde arka kapak sorunlarınız hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Arka Kapak Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Oppo marka telefonlarda yaşanan arka kapak sorunlarını çözmek için profesyonel hizmet sunmaktadır. Oppo telefonlarınızın arka kapaklarında meydana gelen çatlaklar, kırıklar veya deformasyonlar için Tamirci Abi, uzman ekibiyle kaliteli bir değişim hizmeti sunmaktadır.

Oppo telefonunuzun arka kapak değişimi veya diğer teknik sorunları için Tamirci Abi’ye güvenebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, telefonunuzun sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde kullanımını yeniden sağlamak için burada.

Menü