OPPO ekranı kırıldı değişim fiyatı ne kadar sorusu son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve merak edilmektedir. Günümüzde akıllı telefonların ekranları her ne kadar dayanıklı malzemeden yapılsa da ne yazık ki alınan fiziki darbelerden ötürü kolaylıkla çatlayabilmekte veya kırılabilmektedir.

Özellikle, yüksek mesafeden meydana gelen düşmelerde kırılma ve çatlamalara daha faza görülebilmektedir. Marka ve model ayrımı yapmadan meydana gelen ekran kırıkları nedeniyle kullanıcılar ciddi anlamda zor durumda kalabilmektedir. Peki, OPPO markalı cihazların ekran değişim fiyatı ne kadardır?

Akıllı Telefonların Ekranı Neden Kırılır?

Ekran kırılması, son derece sık karşılaşılan ve bir o kadar da can sıkan problemlerden biri olarak kabul edilmektedir. Hemen hemen her marka ve model cihazda meydana gelen bu sorun nedeniyle kullanıcılar oldukça zor durumda kalabilmektedir. İşte, kullanıcıları son derece zor durumda bırakan ekran kırılmasının nedenleri?

  • Düşmelerden dolayı, ekran kırılmaları ve çatlamaları görülebilmektedir.
  • Cihaza verilen fiziksel darbelerden ötürü ekranda kırılmalar meydana gelebilmektedir.
  • Cihazın bataryasında meydana gelen şişme problemi nedeniyle ekranda kısmı kırılmalar ve çatlamalar oluşabilmektedir.

OPPO Cihazların Ekran Değişim İşlemleri

OPPO Ekran değişimi, son derece uzman ve tecrübeli bir ekip sayesinde kolaylıkla ve kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Uzman ve tecrübeli kişilerin yapacağı ekran değişimlerinde ciddi problemler meydana gelebilmekte ve cihazın dokunmatik yüzeyinde hasarlar oluşabilmektedir.

Bu tip durumlar ile karşılaşmamak adına mutlaka ekran değişimi için uzman ve yetkili bir servise başvurmalı ve destek talebinizi iletmelisiniz.

Yapılacak olan ekran değişimi işleminde cihazınızda yer alan bilgilerin hiçbiri silinmemektedir. Ayrıca, profesyonel ve tecrübeli ekibimizin yapacağı bu onarım işleminde herhangi bir dokunmatik panel zarar görmemektedir.

6 Aylık garanti kapsamında yapılan bu işlem sonrası cihazlar, tekrar eski haliyle tam performans ile kolaylıkla kullanılabilmektedir. Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

OPPO Ekran Değişim İşleminin Ücreti Ne Kadar?

OPPO Ekranı kırıldı değişim fiyatı ne kadar? Oppo markalı cihazların, ekran değişim fiyatları modelden modele göre değişkenlik gösterebilmektedir. Söz konusu değişim ücretini öğrenmek ve artan kur fiyatlarından etkilenmemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, uygun fiyat politikamızdan son derece kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü