Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Hoparlör Değişimi

Oppo telefonunuz ile konuşma yaparken karşı tarafın sesi size kısık geliyor ise oppo hoparlör arızası oluşmuş olabilir. Tamirci Abi teknik servisine getirdiğiniz cihaz titizlik ile incelenerek sorun hoparlör kaynaklı ise orijinal Oppo hoparlör değişimi yapılacaktır.

Oppo Hoparlör Değişim Fiyatı

Oppo hoparlör değişimi gerekli olması durumda cihaz modelinizi teknik servisimize ileterek Oppo hoparlör değişim fiyatı ne kadar öğrenebilirsiniz. Online servis taleplerinizde cihaz modelinizi doğru seçmeniz fiyatın belirlenmesinde önemlidir.

Oppo Hoparlör Arızası

Oppo hoparlör arızası oluşturabilecek sebepler arasında soket kırılması, sıvı ile temas ya da hoparlör patlaması sayılabilir. Arızanın giderilmesi için teknik servis personelimiz 45 dakikalık bir süre içerisinde Oppo hoparlör değişimi işlemini tamamlayacaktır.

Oppo Hoparlör Tamiri

Oppo hoparlör tamiri ihtiyaçlarınızda firmamız tarafından garantili orijinal parça değişimi yapmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz cihazlarını kargo ile ücretsiz gönderebilecekleri gibi Kadıköy de yer alan servisimize kendileri de getirebilirler.

Hoparlör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Oppo hoparlör tamiri parça değişimi yapılarak gerçekleştirilen bir işlemdir. 45 Dakikalık Oppo hoparlör değişim süreci içerisinde cihaz içerisindeki verilere erişim sağlanmaz ya da cihaz resetlenmez. Bu nedenle bilgilerinizde silinmemektedir.

Hoparlör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Oppo hoparlör değişimi Tamirci Abi yetkili servis personelimizce 45 dakika içerisinde tamamlanmış ve çalışır durumda sizlere teslim edilmektedir. Hizmetimizin garantisi olarak da sunulan garanti belgesini almayı unutmamanızı tavsiye ederiz.

Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Oppo yetkili servisi olarak tüm Oppo servis hizmetlerinde 6 aylık garanti hizmeti sunulmaktadır. Oppo hoparlör değişimi sonrası hoparlörde oluşacak sorunlar Tamirci Abi güvencesi altında olacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Hoparlör Değişimi Teknik Servisi

20 yıllık tecrübesini Tamirci Abi hizmeti ile tüm ülkemize hizmet olarak sunmak istiyoruz. Bu amaçla çıktığımız yolda ise siz müşterilerimize en yüksek kaliteyi en iyi fiyatla sunmaya devam edeceğiz.

İstanbul dışından hizmet talep eden müşterilerimize ücretsiz kargo ile gönderim imkanımız bulunmaktadır. İstanbul içerisindeki müşterilerimize ise Moto kurye ve yerinde servis olmak üzere iki özel hizmetimiz ek ücret karşılığında sunulmaktadır.

Menü