Oppo telefon kapatma tuşu çalışmıyor şeklinde bir problem ile karşılaşıldığı vakit bu sorunun kökten çözümü için adımlar atılmalıdır. Buna göre de açma kapatma tuşunun hangi problemden kaynaklı çalışmadığının araştırılması önemlidir.

Oppo telefon kapatma düğmesi, kimi durumlarda sorun yaratabilir ve eskisi gibi çalışamayabilir. Böyle bir durumda da bu alanda hizmet sunan teknik servis ile irtibata geçilmesi önerilmektedir.

Tamirci Abi firması, Oppo marka akıllı telefonlar başta olmak üzere iPhone, Xiaomi, Huawei ve Samsung gibi dev markalar üzerine de hizmet sunmaktadır. Oppo marka telefonların açma kapama tuşu sorunları için de firma ile iletişime geçilmesi mümkündür.

Oppo Açma Kapatma Tuşu Çalışmıyor Problemi

Oppo telefon kapatma tuşu nerede sorusu üzerinden ülkemizde oldukça yeni olan Oppo marka cihazları daha yakından tanıyabilirsiniz. Fiyat ve performans olarak oldukça iyi bir şekilde hizmet veren Oppo akıllı telefonlarında açma ve kapatma tuşu telefonun sağ kısmında yer almaktadır.

Bu tuşun bazı fazla kullanımlar ya da düşme gibi durumlar sonucu çalışmaması söz konusu olabilir. Oppo telefon kapatma eylemini engelleyen bu sorunların da bir an evvel çözüme ulaştırılması önemlidir.

Oppo güç tuşu çalışmıyor sorunlarında tuşa kuvvet uygulamak yerine teknik bir ekipten yardım alabilirsiniz. Oppo açma kapatma tuşu çalışmıyor sorunları için de bu alanda hizmet sunan Tamirci Abi firmasından faydalanabilirsiniz.

Oppo Açma Kapatma Tuşu Çalışmıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Oppo açma kapatma tuşu çalışmıyor sorununun çözümü teknik ekipler tarafından verilen 2 saatlik bir efora bağlıdır. Sorunun kökten çözümü için de açma ve kapatma tuşunun değiştirilmesi gerekebilir. Böyle bir durumda da yaklaşık olarak 2 saatlik bir değişim hizmetinden yararlanılması gerekmektedir.

Tuşun çalışmaması durumunda aynı tuşun tamir edilmesi de mümkündür. Fakat tamir edilen tuşun yeniden aynı sorunu yaşatması daha yüksek olasılıklıdır. Bu yüzden açma kapatma tuşunun çalışmaması durumunda tuş değişimine gidilmesi en mantıklı hareketlerden biri olacaktır.

Tamirci Abi firması da bu alanda uzun zamandır kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunan bir firmadır.

Yorumlar

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Ekranda görünen güç ve yeniden başlat görüntüsüne basıyorum hiç etkilenmiyor

  Yanıtla
  • Mürsel Melih ÇALKAYA
   9 Ocak 2024 18:14

   merhabalar,
   Cihazınızın marka ve modelini belirtirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz. Belirtmiş olduğunuz arıza dokunmatik arızasına yakın gibi görünüyor.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü