Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Batarya Değişimi

Samsung Galaxy telefonunuz şarj olmuyor ya da şarjı çok hızlı tükeniyorsa bataryanızda sorun olma ihtimali yüksektir. Şarjın hızlı tükenmesi sorununda yapılması gereken işlem Samsung Galaxy batarya değişimi olmaktadır.

Samsung Galaxy Batarya Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy batarya değişimi fiyatı için cihazınızın modelini seçerek batarya değişim ücretini öğrenebilirsiniz. Zira Samsung Galaxy serisinde kullanılan bataryalar modellere göre farklılaşabilmektedir. Tamirci Abi Samsung Galaxy batarya değişimi sonrası garanti sertifikası verilmekte ve hizmetlerimiz 6 ay garanti süresi içinde sunulmaktadır.

Samsung Galaxy Batarya Arızası

Samsung Galaxy batarya arızası çoğunlukla cihazı yanlış şarj etmekten kaynaklanmaktadır. Orijinal şarj aletinin kullanılmaması, şarj bitmeden cihazın sık sık şarja takılması Samsung Galaxy batarya arızası sebepleri arasında yer almaktadır.

Tamirci Abi tarafından gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy batarya değişimi sonrasında sizlere teknik servisimiz tarafından bataryanızın daha uzun ömürlü olması için gerekli bilgiler aktarılacaktır.

Samsung Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung batarya değişimi sonrası kişisel verilerinizin kaybolması ihtimal dahilinde değildir. Tamirci Abi teknik servisimizde sizlere batarya değişimi hizmeti sunan personelimiz bu hususta uzman Samsung yetkili teknik servis personelidir.

Bu nedenle cihazınızı güvenle teslim edebilir ve Samsung Galaxy batarya değişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen Samsung Galaxy batarya değişimi yaklaşık olarak 30-45 dakika aralığında tamamlanmaktadır. Firmamızın vakti kısıtlı olan müşterilerine özel İstanbul içi moto kurye ile yerinde servis hizmeti de bulunmaktadır.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz Samsung Galaxy batarya değişimi için cihazlarını Yurtiçi kargo ile firmamıza ücretsiz olarak kargolayabilirler.

Samsung Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung batarya değişimi garanti süresi tüm hizmetlerimizde olduğu gibi 6 ay olarak verilmektedir. Samsung Galaxy batarya değişimi sonrasında cihazınız ile size teslim edilen garanti sertifikasını saklamayı unutmayın. Bu belge ile her türlü batarya sorunlarınız garanti koşulları çerçevesinde ücretsiz çözümlenmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim 20 yıldan fazla süredir Kadıköy’de ki adresinde telefon tamir hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman teknik servisi ile sunduğu bu hizmeti tüm Türkiye’ye verebilmek için Tamirci Abi hizmetini devreye almıştır.

Menü