Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Batarya Değişimi

Samsung Galaxy telefonunuz şarj olmuyor ya da şarjı çok hızlı tükeniyorsa bataryanızda sorun olma ihtimali yüksektir. Şarjın hızlı tükenmesi, batarya’nın şişmesi, ani pil yüzdesi düşüşleri gibi durumlarda yapılması gereken işlem Samsung Galaxy batarya değişimi olmaktadır.

Samsung Galaxy Batarya Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy batarya değişimi fiyatı için cihazınızın modelini seçerek batarya değişim ücretini öğrenebilirsiniz. Zira Samsung Galaxy serisinde kullanılan bataryalar modellere göre farklılaşabilmektedir. Tamirci Abi Samsung Galaxy batarya değişimi sonrası garanti sertifikası verilmekte ve hizmetlerimiz 6 ay garanti süresi içinde sunulmaktadır.

Samsung Galaxy Batarya Arızası

Samsung Galaxy batarya arızası çoğunlukla cihazı yanlış şarj etmekten kaynaklanmaktadır. Orijinal şarj aletinin kullanılmaması, şarj bitmeden cihazın sık sık şarja takılması, Bataryanın şişmesi, cihazda aşırı ısınma, pil yüzdesinde hızlı düşüşler olması, Samsung Galaxy batarya arızası sebepleri arasında yer almaktadır.

Tamirci Abi tarafından gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy pil değişimi sonrasında sizlere teknik servisimiz tarafından bataryanızın daha uzun ömürlü olması için gerekli bilgiler aktarılacaktır.

Samsung Galaxy Batarya Ne Zaman Değiştirilmeli?

  1. Performans düşüşü: Telefonunuzun şarjı eskisine göre daha hızlı bitiyorsa veya beklenmedik şekilde kapanıyorsa, bataryanın değiştirilmesi gerekebilir.
  2. Şarj süresinde artış: Bataryanız eskisi gibi hızlı dolmuyor veya tam dolu olarak daha kısa sürede boşalıyorsa, pil hücreleri kurumuş veya şişme kaynaklı bir sorun olabilir ve pil değişim zamanı gelmiş olabilir.
  3. Anormal ısınma: Telefonunuz normalden daha fazla ısınıyorsa, bu batarya sorunlarından kaynaklanabilir. Bataryanın şişme riskini göz önünde bulundurarak değiştirmek önemlidir.
  4. Şarj Soketi sorunlar: Bataryayı şarj etmek için takılan kabloyu düzgün bir şekilde bağlayamıyorsanız veya bağlantıda sorun yaşıyorsanız, şarj soketi değiştirilmesi gerekebilir.
  5. Yaş ve kullanım süresi: Samsung bataryaları genellikle 2 ila 3 yıl dayanır. Eğer telefonunuzu bu süre boyunca aktif bir şekilde kullanıyorsanız, bataryanın değiştirilmesi gerekebilir.

Bu belirtilerden herhangi biri varsa veya telefonunuzun performansında düşüş fark ediyorsanız, bir teknik servise başvurarak bataryanızın değiştirilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

Samsung Batarya Ömrü Ne Kadar?

Samsung telefonların batarya ömrü, kullanım alışkanlıklarınıza, modelinize ve bakımına bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, Samsung bataryaları tipik olarak 2 ila 3 yıl dayanır. Bu süre boyunca bataryanın performansında bir düşüş veya sorun yaşamazsınız. Ancak, yoğun kullanım, sık sık tam şarjdan tam boşalmaya kadar kullanım, aşırı ısınma gibi faktörler batarya ömrünü kısaltabilir.

Batarya ömrünü uzatmak için düzenli olarak tam şarjdan tam boşalma yapmamak, telefonunuzu aşırı sıcak veya soğuk ortamlarda bırakmamak, orijinal şarj aletlerini kullanmak, arka planda gereksiz uygulamaları çalıştırmamak gibi önlemler alabilirsiniz. Bunlar, bataryanın daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olabilir.

Samsung Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung batarya değişimi sonrası kişisel verilerinizin kaybolması ihtimal dahilinde değildir. Tamirci Abi teknik servisimizde sizlere batarya değişimi hizmeti sunan personelimiz bu hususta uzman Samsung yetkili teknik servis personelidir.

Bu nedenle cihazınızı güvenle teslim edebilir ve Samsung Galaxy batarya değişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen Samsung Galaxy batarya değişimi yaklaşık olarak 30-45 dakika aralığında tamamlanmaktadır. Firmamızın vakti kısıtlı olan müşterilerine özel İstanbul içi moto kurye ile yerinde servis hizmeti de bulunmaktadır.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz Samsung Galaxy batarya değişimi için cihazlarını Yurtiçi kargo ile firmamıza ücretsiz olarak kargo ile tarafımıza gönderim yapabilirler.

Samsung Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung batarya değişimi garanti süresi tüm hizmetlerimizde olduğu gibi 6 ay olarak verilmektedir. Samsung Galaxy batarya değişimi sonrasında cihazınız ile size teslim edilen garanti sertifikasını saklamayı unutmayın. Bu belge ile her türlü batarya sorunlarınız garanti koşulları çerçevesinde ücretsiz çözümlenmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Batarya Değişimi Teknik Servisi

“Tamirci Abi, 20 yıllık deneyim ve birikimiyle Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli ve uygun fiyatlı telefon tamir hizmeti sunuyor. Telefon ekranı değiştirilirken yaşanan olumsuzlukları ve soru işaretlerini çözmek için buradayız. Türkiye’nin önde gelen teknik servisi olarak cep telefonu tamiri konusunda en iyiyi sunuyoruz.”

Menü