Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Kamera Camı Değişimi

Samsung Galaxy serisi telefonlarda karşılaşılan arızalardan biri de kamera camı olmaktadır. Özellikle düşme ya da darbe sonucu kamera camında çatlak, çizik olması fotoğraf video çekimlerinde bozuk bir görüntü vermekte ve bu durumda pek çok kullanıcının canını sıkmaktadır.

Tamirci Abi de yapılacak olan Samsung Galaxy kamera camı değişimi işlemi ile bu can sıkıcı sorun kısa sürede ortadan kalkmaktadır.

Samsung Galaxy Kamera Camı Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy kamera camı değişim fiyatı modele göre değişmektedir. Ancak yaklaşık olarak 450TL civarındadır. Samsung Galaxy kamera camı değişim fiyatları telefonunuzun modeline göre değişebilmektedir.

Web sitemizden telefon modelinizi seçerek ya da Tamirci Abi telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçerek Samsung Galaxy kamera camı değişim fiyatı nedir öğrenebilirsiniz.

Samsung Kamera Camı Sorunları

Samsung Galaxy kamera camı sorunları genellikle darbe sonrası ortaya çıkmaktadır. Cam üzerinde oluşacak çatlak ya da kırıklar kaliteli fotoğraf çekmenize engel olmaktadır. Bu şekilde Samsung Galaxy kamera camı sorunu yaşıyorsanız Tamirci Abi Samsung teknik servis personelimiz tarafından gerekli değişim yapılmaktadır.

Tamirci Abi Samsung teknik servisimize Samsung Galaxy kamera camı şikayeti ile gelen telefonda öncelikli olarak kamera da teknik bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Kamera doğru bir şekilde çalışıyor ise ön veya arka kamera camı değişimi yapılır.

Telefonun kamerası kırıldı ne yapmalıyım?

Telefonunuzun kamera camı kırıldığında, aşağıdaki adımları izleyerek durumu en iyi şekilde ele alabilirsiniz:

  • Kamerayı Kullanmayın: Kamera camı kırık olduğunda, telefonun kamerasını kullanmaktan kaçının. Bu, daha fazla hasar riskini artırabilir.
  • Kamera Camını Kapatın: Geçici ve kurtarıcı bir çözüm olarak, kırık olan kamera camını bir bant veya yapışkan malzeme ile kapatmayı düşünebilirsiniz. Bu, kameranın ve kamera merceğinin daha fazla hasar görmesini ve dış etkenlerin içeri girmesini engelleyebilir.
  • Profesyonel Destek Alın: Kamera camı hasarı genellikle uzman bir teknik servis tarafından düzeltilmelidir. Yetkili bir servis veya güvenilir bir tamirciye başvurarak kamera camının değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Orijinal Yedek Parça Kullanımı: Kamera camının değiştirilmesi için orijinal veya kaliteli yan sanayi yedek parçaların kullanılmasına özen gösterin. Bu, telefonunuzun performansını ve dayanıklılığını korumaya yardımcı olur.
  • Garanti Durumunu Kontrol Edin: Telefonunuz garanti kapsamında ise, kamera camı hasarı için garanti koşullarını kontrol edin. Garanti kapsamında ise, ücretsiz veya indirimli bir şekilde tamir edilebilir. Ancak genelde kırık ve çatlaklar yetkili servisler tarafından kullanıcı kaynaklı olarak değerlendirilmektedir.

Kamera lens camı kırıldığında, yukarıdaki adımları takip ederek durumu en iyi şekilde ele alabilir ve telefonunuzun kamera fonksiyonunu kısa sürede yeniden kullanabilirsiniz.

Kamera Camı Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy kamera camı değişimi Tamirci Abi teknik servisimizde yapılırken bilgilerinizin silinme olasılığı bulunmamaktadır. Çünkü kamera camı değişimi esnasında kişiler bilgilerinize erişim sağlanmaz.

Kamera Camı Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Samsung Galaxy kamera camı değişim süresi yaklaşık olarak 30 dakika olarak belirlenmiştir. Bazı Samsung Galaxy modellerinde bu süreç 60 dakikaya kadar uzayabilmektedir.

Kamera Camı Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung kamera camı değişimi garanti süremiz 6 ay olarak Garanti sertifikası ibraz edilmesi koşulu ile sunulmaktadır. Kullanıcı hatalarına bağlı kamera camı sorunlarında garanti kapsamı dışında tutulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Kamera Camı Değişimi Teknik Servisi

Samsung Galaxy kamera camı değişimi için uzman teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. 20 yıllık tecrübemizle garantici Samsung Galaxy tamir ve parça değişimi işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz.”

Menü