Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Şarj Soketi Değişimi

Telefonun şarj olmuyor, yeni Samsung Galaxy şarj aleti satın aldım ama hala şarj etmiyor gibi sorunlar sık sık başımıza gelebilir. Peki, sorunun şarj cihazından değil de şarj soketi arızası olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Tamirci Abi de Samsung Galaxy şarj soketi değişimi sadece 30 dakika içerisinde orijinal Samsung ürünü ile gerçekleştirilmektedir.

Samsung Galaxy Şarj Soketi Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy şarj soketi değişim fiyatı 159 TL civarında olmaktadır. Elbette ki Samsung Galaxy serisinin hangi modelini kullandığınıza göre bu fiyat değişim gösterebilmektedir. Samsung Galaxy şarj soketi değişimi sonrası hizmetimiz 6 ay süre ile garanti altına alınmaktadır.

Samsung Şarj Soketi Çalışmıyor

Samsung Galaxy şarj soketi çalışmıyor sorunu nedeniyle cihazınızı şarj edemiyor musunuz? Bu sorununuza en hızlı, ekonomik ve garantili çözüm sadece Tamirci Abi Samsung Teknik servisinde sunulmaktadır.

30 Dakika içerisinde orijinal şarj soketi değişimi işlemi yapılmakta ve cihazınız garanti belgesi ile size teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy Şarj Soketi Arızası

Samsung Galaxy şarj soketi arızası, darbeye, hasara bağlı olabildiği gibi sıvı ile temas sonrası oksitlenme ya da yanlış şarj aleti kullanımına bağlı olarak da ortaya çıkabilmektedir.

Şarj aletini cihaza takarken ters takma ya da aşırı zorlamaya bağlı olarak şarj soketi yerinden çıkabileceği gibi kırık ya da çatlak oluşabilir. Bu durumda cihazınızı şarj etmeniz imkansız bir hale gelir.

Samsung Galaxy şarj soketi arızası için Tamirci Abi’nin konusunda uzman Samsung teknik servis personeli tarafından şarj soket değişim işlemi yapılmakta ve servis sonrasında ise 6 ay garanti sunulmaktadır.

Şarj Soketi Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy şarj soketi değişimi işlemi yapılırken cihaz açılır ve soket değişimi yapılır. Bu esnada kişisel verilerin silinmesi olanaksızdır.

Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Samsung Galaxy şarj soketi değişimi ortalama olarak 30 dakika süren bir işlemdir. Siz çayınızı yudumlarken personelimiz tarafından şarj soketi değişimini yapılacak ve cihazınızı çalışır vaziyette teslim edilecektir.

Şarj Soketi Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy şarj soketi değişimi Garanti süresi 6 ay olarak sunulan bir hizmettir. Orijinal şarj soketi değişim işlemi yapılır ve kullanım hatası dışında olası sorunlarda ücretsiz hizmeti kapsamaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Şarj Soketi Değişimi Teknik Servisi

Arifler İletişim güvencesi ile hizmet veren Tamirci Abi de Samsung Galaxy şarj soketi değişimi işlemleriniz büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. 20 Yıllık tecrübe ile hizmet veren Tamirci Abi, hem kaliteli hem de garantili Samsung teknik servis hizmeti vermektedir.

Menü