Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlarda oluşan ses açma kapatma arızası çok sık karşılaşılan bir sorun olup Samsung Galaxy ses açma kapama tuşu değişimi ile sorun çözülebilmektedir.

Tamirci Abi de yapılacak olan Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu değişimi sonrasında 6 aylık garanti belgesi de verilmektedir.

Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu değişim fiyatı için Tamirci Abi telefon numarası aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Çünkü cihaz modeline göre Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu değişim fiyatları farklı olabilmektedir.

Samsung Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu çalışmıyor, kendi kendine ses açıp kısıyor, tuş basılı kaldı ve gerçekleştirmesi gereken işlevi yerine getirmiyorsa bu arıza size zaman zaman zor anlar yaşatabilir. Elbette ki bunun çözümü bulunmaktadır.

Tamirci Abi Samsung teknik servis elemanımız Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu değişim işlemini orijinal yedek parçası ile gerçekleştirecektir.

Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu Tamiri

Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu tamiri için parça değişimi yapılması gereklidir. Cihazın yan kısmında yer alan ses açma kapama tuşu zaman içerisinde işlevini kaybedebilir. Bu durumda yapılması gereken işlem ise orijinal ses açma kapama tuşu ile değişim olmaktadır.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu değişimi sürecinde yazılımsal bir müdahale yapılmayıp telefonunuzun sıfırlanması ve veri kaybı olmamaktadır. Cihazınızda güvenle ses açma kapama tuşu değişimi yaptırmak için Tamirci Abi teknik servisimize başvuru yapabilirsiniz.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Samsung Ses Açma Kapama Tuşu değişim işlemi ortalama olarak 30 dakika sürmektedir. Bu süreç içerisinde teknik servis personelimiz ahize ve hoparlör temizliğini de ücretsiz olarak yaparak size cihazınızı teslim edecektir.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu garanti süresi tüm hizmetlerimizde olduğu gibi 6 ay olarak verilmektedir. Samsung Ses Açma Kapama Tuşu değişimi sonrasında sizlere verilecek olan garanti sertifikasını saklamanızı tavsiye ederiz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

“Tamirci Abi’de yapılacak olan Samsung Galaxy Ses Açma Kapama Tuşu değişim işlemi, 20 yıldan fazla telefon tamiri deneyimine sahip bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Telefonunuz, uzman ellerde güvende.”

Menü