Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Titreşim Motoru Değişimi

Samsung Galaxy titreşim motoru en sık arıza gösteren parçalardan biri olmaktadır. Bunun sebebi ise hareketli bir mekanizmaya sahip iken düşme ya da çarpma ile alınan darbelerden kolayca hasar alabilmektedirler.

Samsung Galaxy titreşim motoru arızası için Tamirci Abi teknik servisimiz tarafından orijinal yedek parçası ile değişim yapılmaktadır.

Samsung Galaxy Titreşim Motoru Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy titreşim motoru değişi fiyatı modeller arasında değişkenlik göstermektedir. Web sitemizden cihaz modelini seçerek ya da Tamirci Abi iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak güncel Samsung Galaxy titreşim motoru değişim fiyatlarını öğrenmeniz mümkündür.

Samsung Titreşim Motoru Çalışmıyor

Samsung titreşim motoru çalışmıyor sorunu ile yüz yüze geldiğinizde sadece 60 dakika içerisinde Samsung Galaxy titreşim motoru değişim işlemini sadece Tamirci Abi de yaptırmanız mümkündür.

Alanında uzman ve eğitimli Samsung teknik servis personelimiz tarafından değişim işlemi tamamlanarak cihazınız ilk günkü performansında teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy Titreşim Motoru Tamiri

Samsung Galaxy titreşim motoru tamiri için firmamıza başvuru yapan müşterilerimize 40-60 dakika hizmet süresi içerisinde değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Üstelik servis sonrası 6 ay garanti hizmetimizde bulunmaktadır.

Titreşim Motoru Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy titreşim motoru değişimi orijinal yedek parça ile gerçekleştirilmekte ve yazımsal müdahale yapılmamaktadır. Bu işlem neticesinde cihazınızın resetlenmesi ya da bilgilerin silinmesi mümkün olmamaktadır.

Titreşim Motoru Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Samsung Galaxy titreşim motoru değişim süresi ortalama olarak 40 dakika kadar sürmektedir ancak bazı modellerde bu süre en fazla 60 dakikaya kadar uzamaktadır. Dilerseniz Tamirci Abi yerinde servis ya da moto kurye hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Titreşim Motoru Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy titreşim motoru değişim işlemi tamamlandığında Tamirci Abi tarafından garanti sertifikası teslim edilmektedir. 6 Ay garantili Samsung Galaxy titreşim motoru değişimi nedeniyle oluşacak problemlerde ücretsiz onarım ve değişim yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Titreşim Motoru Değişimi Teknik Servisi

“İstanbul’un Kadıköy ilçesinde 20 yıldan fazla süredir telefon tamiri hizmeti sunan Tamirci Abi, artık tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. İstanbul dışındaki müşterilerimiz, Samsung Galaxy titreşim motoru değişimi için ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanabilirler.”

Menü