Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Ses Entegresi Tamiri

Cep telefonları üretilirken yüzlerce defa testlerden geçirilmiş olsa da hemen hemen her telefonun bir kronik arızası oluşmaktadır. Bu arıza özellikle iPhone cep telefonu modellerinde çok sıkça karşılaşılır. Ses entegresi değişimi için İstanbul Kadıköy’de cep telefonu tamiri ve teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

  • Telefon görüşmesi esnasında sesin gelmemesi ve gitmemesi
  • Arama esnasında hoparlörün silik durması üzerine tıklanması
  • Video kayıt alırken ses alınmaması
  • Kablolu kulaklığın çalışması
  • Bazı durumlarda wifi nin çalışmasına da etki etmektedir.

Bu gibi arızalarda ses entegresinin değişimi gereklidir.

iPhone Ses Entegresi Nasıl Tamir Edilir?

Ses entegresi onarımı servisimizde profesyonel bir şekilde, Ses entegresi onarımında ihtiyaç duyulan tüm ekipmanların en profesyonelleri ile ve alanında uzman ekibimizle hemen hemen her gün yapmış olduğumuz bir arızadır. Bu arıza genellikle darbe sonucunda ses entegresinin altındaki canlı olan hatların kopması sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Hatlar nokta boyutunda olduğu için gözle görülmesi çok zordur mikroskop yardımıyla yapılan bir işlemdir. Entegre bu arızada kesin olarak değişmesi gerekir aksi taktirde arıza kısa sürede tekrarlayacaktır. Servisimiz tüm ses entegrelerinde hat onarımını yaptıktan sonra ses entegresinin de değişimini yapmaktadır.

Menü