Akıllı telefonların en çok zarar gören kısımları kasa olarak adlandırılan dış bölümleridir. Bu bölümde darbeye ve çizilmelere bağlı olarak küçük veya büyük çaplı problemler meydana gelebilir. Aynı zamanda uzun süre kullanıma ve güneş ışınlarına bağlı olarak boyası atabilir. Bu gibi durumlarda kasa değişimi yapılarak telefonlara ilk günkü canlı görünümü kazandırılır. Böylelikle cihazınızın üzerinde yer alan çizik ve deformeler yok olur. Bunun dışında telefonunuz darbe almasa bile kasa değişimi yapılabilir. Cihazınızın rengini değiştirmek istediğinizde bu tarz işlemlere başvurabilirsiniz. Zevkinize uygun renk ve modeli seçerek telefonunuzu farklı bir yapıya büründürebilirsiniz. Telefon kasa rengi değiştirme işlemi çok kısa sürede tamamlanır. Bu işlemi Tamirci Abi farklı ile yaptırabilirsiniz. Orijinal ve kaliteli malzeme kullanılarak kasa değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman ekip tarafından yapılan bu işlem sonucunda telefonunuz yepyeni bir görünüm kazanır. Tamirci Abi sayesinde telefonunuzu emin ellere teslim edebilirsiniz. Uzman ekip tarafından kısa sürede kasa değişimi yapılır. Ardından cihazınızı yepyeni görünümü ile teslim alabilirsiniz.

Yepyeni Bir Görünüm için Telefon Kasa Değişimi

Akıllı telefonlar uzun süre kullanıma bağlı olarak yıpranabilir. Bunun yanı sıra dış kısmında düşme sonucunda çizik, kırık ve ezilme gibi problemler görülebilir. Bu tarz durumlar telefonunuzun çirkin bir görüntüye kavuşmasına neden olur. Cihazınıza ilk günkü halini geri kazandırmak istiyorsanız, kasa değişimi yaptırabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde yapılan bu işlemin ardından telefonunuz yepyeni bir görünüm kazanır. Uzman kadro tarafından gerçekleştirilen kasa değişiminde orijinal ürünler kullanılır. 1. sınıf malzeme, titiz bir çalışma sonucunda uygun alana yerleştirilir. Böylelikle telefonunuz uzun süre bozulmadan ilk günkü görünümünü korur. Cihazınızda kırık ve darbe olmasa bile kasa değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Zevkinize uygun bir telefon kasa rengi seçerek telefonunuzun kasasını farklı bir yapıya büründürebilirsiniz. Böylelikle cihazınız oldukça hoş bir görünüme kavuşur. Telefon kasası değiştirme fiyatı marka ve modele göre değişiklik gösterir. iPhone, Samsung gibi farklı markaların modellerinde farklı fiyat tarifelerini uygulanır. Avantajlı seçenekler sunan Tamirci Abi farklı ile siz de fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Telefon Kasası Değişimi Yapıldıktan Sonra Nelere Dikkat Etmeli?

Akıllı telefon kullanıyorsanız, cihazınızın dış kısmı zamanla deforme olabilir. Kullanıma bağlı olarak kasa kısmında çizikler meydana gelebilir. Bu durumda kasa değişimi yapılarak telefonunuzu tekrar eski haline getirebilirsiniz. Tamirci Abi güvencesi ile bu değişimi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Telefon kasası düzeltme işleminin ardından 6 ay garanti kapsamında tutulur. Bu süre zarfında kasada oluşabilecek sorunlar ücretsiz olarak giderilir. Uzman ekip tarafından yapılan tamir süreci kısa sürede tamamlanır. Sonrasında telefonunuza yepyeni bir görünüm katabilirsiniz. Cep telefonu kasasını güvenle muhafaza edebilmek ve tekrar aynı sorunları yaşamamak için özenle korumanız gerekir. Darbe ve düşme sonucunda oluşabilecek zararlara karşı telefon kılıfları kullanabilirsiniz. Bu noktada özellikle de silikon kılıflar oldukça işinize yarar. Bunlar özel malzemeden yapıldığı için darbe anında kasayı korur ve çizilmesini önler. Böylelikle telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir zararın önüne geçer. Siz de telefonunuza ilk günkü gibi bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, Tamirci Abi kalitesine başvurabilirsiniz. Uzman ekip tarafından gerçekleştirilen işlem sonucunda cihazınızı güvenle teslim alabilirsiniz. Her marka ve model cihazda bu değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ve 1. sınıf malzeme kullanılarak üretilen kasalarda uzun süre herhangi bir problem yaşanmaz. Markaların kendine has fiyat tarifesi vardır. Siz de Tamirci Abi farklı ile güncel fiyatlardan yararlanarak bu değişimi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü