Telefon yere düştü ses var görüntü yok gibi spesifik sorunlarda sorunun nedeni üzerinde tetkikler yapılması gerekir. Akıllı telefonlar eskilere oranla daha narin olup çeşitli düşmeler neticesinde ekran sorunları çıkartabilir.

Elbette bu tip sorunların büyük bir kısmının da çeşitli tamir çözümleri mevcuttur. Bunun için de özellikle kaliteli ve güvenilir hizmet güvencesi sunan Tamirci Abi firmasından faydalanılabilir.

Telefon Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok

Telefon yere düştü ses var görüntü yok gibi problemlerde ilk önce cihazın hangi sebepten dolayı bu hale geldiği bulunmalıdır. Kimi zaman alçak yükseklikten dahi yere düşen cihazların ekran sorunları olabilir. Aynı zamanda bu düşme problemi bir başka sorunu da körüklemiş olabilir.

Telefonun ekranı açılmıyor şeklindeki problemlerde uzman kişiler tarafından yapılan değerlendirmelerin önemi büyüktür. Bu tip durumlarda kaliteli hizmet sunan tamir ve bakım firmalarına yönlenmesi gerekir. Aksi durumlarda cihazın ömrü son bulabilir ve basit bir çözüm gerektiren uygulamalar bile yapılamayabilir.

Telefon yere düştü ses var görüntü yok sorununda atılacak adımların sıralaması olarak sorunun tespiti ve gereken çözümün sunulması verilebilir. Bu tip durumlarda Tamirci Abi firmasının sağladığı hizmetlerden faydalanılması tavsiye edilmektedir.

Tamirci Abi, Samsung Galaxy, iPhone, Huawei, Xiaomi ve Oppo gibi cihazlara gereken hizmeti sunan bir firmadır.

Telefon Ekran Değişimi

Telefon yere düştü ses var görüntü yok sorununa yönelik uygulanacak en garanti yöntem ekran değişiminin yapılmasıdır. Samsung ses var görüntü yok gibi durumlarda yüzde yüz orijinal Samsung ekranı kullanılarak cihaz kurtarılabilir.

Aynı şekilde iPhone ses var görüntü yok gibi özel durumlarda da mutlaka orijinal yedek parçaların kullanılması gerekir.

Ekran değişiminin yapılması ile birlikte cihazın eskiye oranla daha verimli çalışması da mümkün olacaktır. Ekran değişimi için de kesinlikle yüksek kaliteli ve orijinal yedek parçaların tercih edilmesi gerekir.

Aksi durumlarda cihazın daha başka sorunlar ile karşılaşması da söz konusu olacaktır. Bunun için de İstanbul’da geniş bir hizmet alanına sahip olan Tamirci Abi firmasından destek alınabilir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü