Telefonda konuşurken karşı tarafın sesi gelmiyor şikayeti, hemen hemen her marka ve model telefonlarda görülebilmektedir. Son derece sık karşılaşılan bu durum nedeniyle kullanıcılar oldukça zor durumda kalabilmektedir.

Kullanıcıları son derece zor durumda bırakan bu sorun genellikle donanımsal nedenlerden ötürü meydana gelebilmektedir. Peki, konuşma esnasında yaşanan bu sorun neden kaynaklanır ve nasıl çözümlenir? Dilerseniz, oldukça merak edilen bu sorunun yanıtını gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Telefonla Konuşurken Ses Gelmiyor ve Gitmiyor Sorunu Neden Kaynaklanır?

Akıllı telefon kullanıcıları, zamanla meydana gelen arızadan dolayı konuşma esnasında ciddi bir problemler yaşayabilmektedir. Kimi kullanıcılar konuşma esnasında sesin gelmemesinden şikayet ederken kimi kullanıcılar ise sesin karşı tarafa gitmemesinden şikayet etmektedir. Peki, söz konusu arıza genellikle neden kaynaklanır? İşte, arızanın olası nedenleri;

  • Ahize de meydana gelen arızadan dolayı yukarıda anlatılan sorun meydana gelebilmektedir.
  • Telefona alınan darbeler neticesinde ses sorunu meydana gelebilmektedir.
  • Ahize parçasında meydana gelen oksitlenme nedeniyle sesiniz karşı tarafa gitmeyebilir.

Yukarıda yer alan maddeler, donanımsal kaynaklı arızalara işaret etmektedir. Bu ve benzeri sorunlar ile karşılaşmanız durumunda en yakın teknik servise başvurarak destek almalısınız.

Telefonla Konuşurken Ses Az Geliyor Sorunu

Telefonla konuşurken ses az geliyor sorunu, birçok akıllı telefon kullanıcısında görülebilmektedir. Söz konusu problem genellikle donanımsal kaynaklıdır. Arızalı parçanın değiştirilmesi ile birlikte sorununuz da tamamen ortadan kalkacaktır.

iPhone 7 Telefon İle Konuşurken Ses Gelmiyor

Söz konusu problem genellikle iç kulaklık hoparlöründe meydana gelen arızadan dolayı kaynaklanmaktadır. Ahize olarak da lanse edilen bu parçanın değişimi ile söz konusu problem de ortadan kalkacaktır.

Benzer Sorunlar

Telefonda karşı tarafın sesi gelmiyor

Telefonun ahizesinden ses gelmiyor

Telefonla konuşurken ses az geliyo

Telefonla konuşurken ses gelmiyor ve gitmiyor

iPhone Telefonda karşı tarafın sesi gelmiyor

Telefonla konuşurken ses gitmiyor

Ahize sesi yükseltme

Telefonda sadece hoparlörden konuşabiliyorum

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Telefon Ahize Değişim Fiyatı ve İşlemi

Telefon ahize değişim fiyatı, marka ve modele göre değişkenlik gösterebilmektedir. Söz konusu fiyatlandırma bilgisi için bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de cep telefonu tamiri konusunda hem dükkanımızda hem yerinde telefon tamir hem de kargo ile tamir hizmeti alabilirsiniz.

Uzman ve tecrübeli personelimiz ile ahize değişim işlemi sadece 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Gerekli ses kontrollerinin yapılmasıyla birlikte cihaz çalışır bir vaziyette müşteriye teslim edilmektedir. Oldukça hızlı bir şekilde yapılan bu işlemler sonucunda cihazınız tekrar eski performansına kavuşacaktır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü