Telefonumun ekranı kırıldı ne yapmalıyım sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve araştırılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar, kuşkusuz gündelik yaşantımızın vazgeçilmezlerinden biri olmuştur.

Oldukça sık kullanılan bu akıllı telefonlar, zamanla yaşanan kazalardan ötürü ciddi darbeler alabilmekte ve her ne kadar dayanıklı ürünlerde olsa ekranları çatlayabilmekte ve hatta kırılabilmektedir. Peki, ekranı çatlayan veya kırılan telefonlara neler yapılabilir?

Son derece merak edilen bu sorunu cevabını dilerseniz detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Telefon Ekranı Neden Kırılır?

Akıllı telefonların ekranları her ne kadar birçok darbeye karşı dayanıklı da olsa ne yazık ki bazı nedenlerden ötürü kırabilmektedir. Özellikle yüksek mesafeden düşmelere bağlı olarak çatlamalar ve hatta kırılmalar meydana gelebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra batarya şişmesi nedeniyle de bu tip sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Kırık Telefon Ekranı Tamiri

Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Kırık telefon ekranı tamiri, oldukça kolay ve profesyonel bir şekilde yapılabilmektedir. Eğer ekranınız kırıldı fakat dokunmatiğiniz sorunsuz bir şekilde çalışıyor ise sadece ön cam değişimi yapılarak sorun kısa süre içerisinde çözülebilir.

Fakat, ekran kırılmasıyla birlikte cihazın dokunmatik özelliği de zarar gördü ise hem ön cam hem de iç ekran değişimi yapılmaktadır. Peki, iç ekran kırılması ne kadara yapılır?

İç Ekran Kırılması Ne Kadar Yapılır?

İç ekran tamir fiyatı, akıllı telefonun marka ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. En doğru bilgiyi alabilmek için bizleri arayabilir ve avantajlı fiyat politikamızdan oldukça kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer mi?

Herhangi bir nedenden ötürü ekran kırılması veya çatlaması sorunu ile karşılaşmanız durumunda ne yazık ki cihazınız garanti dışında kalacaktır. Eğer, cihazınızı satın alırken ekstra olarak kasko yaptırdıysanız, ekran değişim ücretini kaskodan kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Kırık Ekranlı Telefon Kullanmak Güvenilir mi?

Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Ekranı kırık telefon kullanmak, son derece riskli ve bir o kadar da tehlikeli işlerden biri olarak kabul edilmektedir. Zira kırık ekranlardan sızan ışıklar gözlerinizi ciddi anlamda yoracak ve batma, yanma hatta karıncalanma gibi çeşitli göz problemleri ile karşılaşabileceksiniz.

Bu tip sorunlar ile karşılaşmamak adına mutlaka cihazınızı en yakın sürede tamir ettirmeniz sizin adınıza oldukça faydalı olacaktır.

Yorumlar

Menü