Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Wifi Entegresi Değişimi

Akıllı cep telefonlarında WİFİ entegresi arızası çok sık ortaya çıkmaktadır. Bu Arızalar genellikle alınan darbeler sonucunda cihazın kartının üzerindeki entegrenin çatlaması veya kart üzerindeki hatların kopması sonucunda çıkmaktadır. Servisimizde bu arıza profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. WİFİ onarımı çok büyük emek ve bilgi gerektirir. Bu arıza ile karşı karşıya iseniz kesinlikle çok iyi bir teknik servis tercih etmelisiniz. Wifi değişimi için İstanbul Kadıköy’de cep telefonu tamiri ve teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Servisimiz bu işlemi ortalama 3 saat gibi bir sürede hazır hale getirmektedir

Servisimizde Değişimi yapılan parçaların 180 gün parça garantisi mevcuttur.

Wifi Entegresi Tamir Fiyatı Ne Kadar?

WİFİ onarımı cihazların marka ve modellerine göre değişmekle birlikte, Arızanın büyüklüğüne göre de değişmektedir. Servisimizde ücretsiz arıza tespiti sonucunda fiyatlandırma alabilirsiniz.

Wifi Tamirinde Bilgiler Silinir mi?

Bu işlem sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı oluşmamakla birlikte böyle bir durum söz konusu olacak durumlarda müşteriye bilgi verilip yedek alınıp veriler korunmaya alınır.

İşlem esnasında dilerseniz sizler için özel olarak tasarlanmış bekleme salonumuzda keyifli vakit geçirerek bekleyebilirsiniz.

Menü