Xiaomi Redmi Note 9S Cep Telefonu Tamiri

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi-Tamirci Abi

Xiaomi Redmi Note 9S’nizin ekranında herhangi bir hasar mı var? Kırık, çatlak, iç ekran kırılması, mürekkep akıntısı, yeşil ve pembe çizgiler, dış ekran kırılması veya dokunmatik sorunları mı yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin!…

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi-Tamirci Abi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Xiaomi Redmi Note 9S’nizin ekranında herhangi bir hasar mı var? Kırık, çatlak, iç ekran kırılması, mürekkep akıntısı, yeşil ve pembe çizgiler, dış ekran kırılması veya dokunmatik sorunları mı yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin! Tamirci Abi olarak bu sorunları çözmek için buradayız!

Ekran Kararması ve Sararması: Eğer Xiaomi Redmi Note 9S’nizin ekranında kararma veya sararma gibi sorunlar yaşıyorsanız, bu durum cihazınızın kullanımını etkileyebilir. Ancak endişelenmeyin, bizim ekibimiz bu sorunları gidermek için burada!

Ürün Açıklaması: Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi hizmetimiz, telefonunuzun ekranında meydana gelen tüm sorunları çözmek için tasarlanmıştır. Kullanılan yedek parçalar orijinal ve kaliteli olup, cihazınızın orijinal performansını korur.

Hizmet Detayları:

  • Uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen ekran değişimi işlemi, titizlikle ve özenle yapılır.
  • İşlem genellikle 1 saat içinde tamamlanır ve cihazınız size hemen geri teslim edilir.
  • Ekran değişimi işlemi sonrasında 6 ay garanti sunulmaktadır.
  • İşlem sonrası ücretsiz genel bakım hizmeti sunulmaktadır.

Fiyatlandırma: Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi fiyatları, hasarın türüne ve kullanılacak yedek parçalara göre değişiklik gösterebilir. En güncel fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim: Tamirci Abi olarak ekran değişimi ve diğer teknik servis hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü