Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Hoparlör Değişimi

Xiaomi hoparlör değişimi, telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesi size ulaşmıyor ya da çok az geliyorsa gerekli olan bir işlemdir. Xiaomi hoparlör değişimi için firmamız size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Hoparlör değişimi için ücretsiz kargo ile gönderim hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Hoparlör Değişim Fiyatı

Xiaomi hoparlör arızalarında parça değişimi yapılması gerekmektedir. Tamirci Abi piyasa koşullarında en uygun Xiaomi hoparlör değişim fiyatı sunan firmalardan biridir.

Marka ve modellere göre hoparlör değişim fiyatları farklı olabildiği için firmamızdan cihazınızın marka ve modeline uygun en doğru hoparlör değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Xiaomi Hoparlör Arızası

Xiaomi hoparlör arızası şikayetlerinde en sık rastlanan sorunlar; karşı tarafının sesinin az gelmesi veya hiç gelmemesi olmaktadır.

Siz de böyle bir sorun yaşıyorsanız yapılması gereken işlem ücretsiz kargo ile telefonunuzu Tamirci Abi’ ye göndermek ve Xiaomi hoparlör değişimi talebinde bulunmak olmalıdır.

Xiaomi Hoparlör Tamiri

Xiaomi hoparlör tamiri için Tamirci Abi de yapılacak işlem tamirden ziyade hoparlör değişimi olmaktadır. Zira tamir yapılmaktansa parça değişimi yapılması çok daha garantili bir çözüm oluşturmaktadır.

Hoparlör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi tarafından yapılacak olan hemen hemen tüm parça değişimlerinde cihazdaki bilgiler kesinlikle silinmez. Bu nedenle Xiaomi hoparlör değişimi sonrası da bilgi kaybı oluşması imkansızdır.

Hoparlör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

45 Dakikalık bir işlem süreci içeren Xiaomi hoparlör değişimi sonrası telefonunuz ilk günkü ses kalitesinde size teslim edilecektir. Orijinal Xiaomi hoparlör ile gerçekleştirilen değişim sonrası garanti belgenizi mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi hoparlör değişimi Tamirci Abi de yapılıyor ise mutlaka 6 ay garanti süresi sizlere sunulmaktadır. Bu süreç içerisinde hoparlör değişimine bağlı yaşayacağınız sorunlarda ücretsiz seviş ve parça değişimi yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Hoparlör Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim tarafından hayata geçirilen Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübesi ile siz müşterilerine en iyi Xiaomi hoparlör değişimi fiyatı ve kalitesi ile hizmet sunar. Hizmetlerinin arasında yer alan yerinde servis ve moto kurye hizmetlerinden ise ek ücret ödeyerek faydalanma imkanı bulunmaktadır.

Menü