Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Kasa Değişimi

Xiaomi telefonunuz darbe sonucu ağır hasar aldı ise kasa değişimi yapılması zorunlu olabilir. Tamirci Abi tarafından yapılacak olan Xiaomi kasa değişimi işlemi yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Üstelik tamir sonrası 6 aylık garanti hizmeti ile.

Xiaomi Kasa Değişim Fiyatı

Xiaomi telefonlarda oluşan hasarların çözümü Tamirci Abi de mutlaka vardır. Tamirci Abi en iyi Xiaomi kasa değişim fiyatı ve kaliteli hizmetleri ile en çok tercih edilen Xiaomi yetkili teknik servisi olarak öne çıkmaktadır.

Xiaomi telefonlar da her modelde kasa tasarımı farklı olduğu için Xiaomi kasa değişim fiyatları da farklı olmaktadır.

Xiaomi Kasa Değişimi Neden Yapılır?

Xiaomi telefonların kasalarında darbeye bağlı kırılma ya da yamulma oluşabilmektedir. Hatta bazı Xiaomi kullanıcıları renk değişimi dahi isteyebilmektedir. Böyle durumlarda Tamirci Abi tarafından Xiaomi kasa değişimi işlemi yapılır.

Xiaomi Kasa Tamiri

Xiaomi kasa tamiri yapılması maalesef mümkün değildir. Bu nedenle kasa üzerindeki kırık, çatlak veya yamulma sorunları için önerilen çözüm Xiaomi kasa değişimi olacaktır. Tamirci Abi tarafından yapılacak olan kasa tamiri sonrası 6 ay süreli garantiye de sahip olacaksınız.

Kasa Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi kasa değişimi süreci içerisinde kişisel bilgilerinize erişim sağlanmaz ve sadece parça değişimi yapılır. O yüzden Xiaomi kasa değişimi sonrası bilgilerinizin silinebileceği hususunda endişelenmenize gerek yoktur.

Xiaomi Kasa Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi kasa değişim talebiniz ister hasar kaynaklı isterse de renk değişimi amaçlı olursa olsun işlem süresi ortalama 20 dakika sürmektedir. Bu süreç sonrasında size teslim edilen Xiaomi telefonununuz ilk günkü görüntüsüne kavuşacaktır.

Kasa Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi kasa değişimi işlemi Tamirci Abi tarafından yapıldığında servis sonrası 6 ay süreli garanti sertifikası teslim edilir. Garanti belgeniz ile kasa değişimine bağlı oluşacak sorunlarda ücretsiz servis ve parça değişimi sunulacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Kasa Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Xiaomi yetkili teknik servisidir. Arkasında 20 yıla varan tecrübesi ile Arifler İletişim olan Tamirci Abi, kaliteli ve hızlı Xiaomi kasa değişimi hizmeti ve 6 ay garanti taahhüt etmektedir.

Menü