Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Kasa Değişimi

“Xiaomi Kasa Değişimi: Genellikle darbe, düşme veya sıvı teması gibi nedenlerle kasa değişimi gerekebilir. Tamirci Abi tarafından gerçekleştirilen kasa değişimi işlemi yaklaşık 60 dakika sürmektedir. Ayrıca, tamir sonrası 6 aylık garanti hizmeti sunulmaktadır. Profesyonel ve güvenilir Xiaomi kasa değişimi için bize başvurun!”

Xiaomi Kasa Değişim Fiyatı

Xiaomi telefonlarda oluşan hasarların çözümü Tamirci Abi de mutlaka vardır. Tamirci Abi en iyi Xiaomi kasa değişim fiyatı ve kaliteli hizmetleri ile en çok tercih edilen Xiaomi yetkili teknik servisi olarak öne çıkmaktadır.

Xiaomi telefonlar da her modelde kasa tasarımı farklı olduğu için Xiaomi kasa değişim fiyatları da farklı olmaktadır.

Xiaomi Kasa Değişimi Neden Yapılır?

Xiaomi telefonların kasalarında darbeye bağlı kırılma ya da yamulma oluşabilmektedir. Hatta bazı Xiaomi kullanıcıları renk değişimi dahi isteyebilmektedir. Böyle durumlarda Tamirci Abi tarafından Xiaomi kasa değişimi işlemi yapılır.

Xiaomi Kasa Tamiri

Xiaomi kasa tamiri bazı durumlarda mümkün olmayabilir. Ancak, kasa üzerindeki kırık, çatlak veya yamulma gibi sorunlar için önerilen çözüm Xiaomi kasa değişimidir. Tamirci Abi tarafından yapılacak kasa değişimi sonrası 6 ay süreli garantiye de sahip olacaksınız. Kasa yamulması, eğrilmesi, çatlama, kırılma, düşme ve darbe gibi durumlar için bize başvurabilirsiniz.”

Xiaomi Kasa Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

“Xiaomi Kasa Değişimi: Kasa değişimi yapılacakken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Orijinal Parça Kullanımı: Kasa değişimi için orijinal veya yüksek kaliteli yan sanayi Xiaomi parçalarının kullanılmasına dikkat edilmelidir.
  • Profesyonel Teknik Servis: Kasa değişimi işlemi için uzman ve deneyimli bir teknik servise başvurulmalıdır.
  • Garanti Süresi: Tamir sonrası sunulan garanti süresi kontrol edilmelidir. Tamirci Abi, 6 ay garanti sunmaktadır.
  • Test İşlemi: Kasa değişimi sonrası cihazın tam çalışır durumda olduğundan emin olmak için test işlemi yapılmalıdır. Bu test şunları kapsamaktadır. Gelen giden ses, ön ve arka kamera, Hoparlör, Özellikle şebeke ve Wi-Fİ özelliklerini muhakkak kontrol ediniz.

Bu önlemlere dikkat ederek Xiaomi kasa değişimi işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.”

Kasa Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi kasa değişimi süreci içerisinde kişisel bilgilerinize erişim sağlanmaz ve sadece parça değişimi yapılır. O yüzden Xiaomi kasa değişimi sonrası bilgilerinizin silinebileceği hususunda endişelenmenize gerek yoktur.

Xiaomi Kasa Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi kasa değişim talebiniz ister hasar kaynaklı isterse de renk değişimi amaçlı olursa olsun işlem süresi ortalama 60 dakika sürmektedir. Bu süreç sonrasında size teslim edilen Xiaomi telefonununuz ilk günkü görüntüsüne kavuşacaktır.

Kasa Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi kasa değişimi işlemi Tamirci Abi tarafından yapıldığında servis sonrası 6 ay süreli garanti sertifikası teslim edilir. Garanti belgeniz ile kasa değişimine bağlı oluşacak sorunlarda ücretsiz servis ve parça değişimi sunulacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Kasa Değişimi Teknik Servisi

“Tamirci Abi, Uzman bir Xiaomi teknik servisidir ve 20 yıllık deneyimiyle güvenilir bir seçenektir. Kaliteli ve hızlı Xiaomi kasa değişimi hizmeti sunan Tamirci Abi, 6 ay garanti taahhüdüyle sizlere güvence sağlar.”

Menü