Xiaomi Mi 8 SE şarjı çabuk bitiyor şikayeti, son dönemlerde oldukça sık görülmektedir. Söz konusu problem, batarya da meydana gelen sorunlardan dolayı olabilmektedir. Batarya performansının hızlı bir şekilde düşmesi nedeniyle ortaya çıkan bu sorun nedeniyle kullanıcılar oldukça zor durumda kalabilmektedir.

Peki, Xiaomi Mi 8 SE şarjı çabuk bitiyor sorunu neden kaynaklanır? Son derece merak edilen bu sorunun yanıtını dilerseniz her yönü ile birlikte detaylı olarak inceleyelim.

Xiaomi Mi 8 SE Şarjı Neden Çabuk Biter?

Bazı akıllı telefon kullanıcıları, şarjlarının çabuk bitmesinden ötürü son derece şikayet etmektedir. Oldukça sık karşılaşılan bu durum, batarya da meydana gelen çeşitli arızalardan dolayı oluşmaktadır. İşte, söz konusu arızanın olası nedenleri;

  • Batarya meydana gelen şişme nedeniyle şarjınız çabuk bitebilir.
  • Orijinal olmayan şarj cihazlarının kullanılması nedeniyle bataryanız hasar görebilir ve şarjınız çabuk bitebilir.
  • Voltaj dengesizliklerinden ötürü oluşan arıza nedeniyle şarj sorunu yaşayabilirsiniz.
  • Arka planda çalışan ve sürekli açık kalan uygulamalar nedeniyle şarjınız çabuk bitebilir.

Yukarıda yer alan ve bataryadan kaynaklanan nedenlerden ötürü meydana gelen arızalarda mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Uzman personelimiz tarafından yapılan batarya değişimleri 6 ay garanti kapsamındadır. Söz konusu değişimden sonra cihazınız tekrar eski performansına kavuşacaktır.

Xiaomi Mi 8 SE Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi 8 SE batarya değişimi, uzman personelimiz tarafından 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Söz konusu işlem sırasında bilgileriniz kesinlikle silinmemektedir. Tüm bunların yanı sıra yeni batarya tamamen orijinal şekilde takılmaktadır.

Yapılacak olan batarya değişim işleminden sonra cihazınız tekrar eski performansına kavuşacaktır.

Xiaomi Mi 8 SE Batarya Kapasitesi Ne Kadar?

Söz konusu cihazın batarya kapasitesi 3.120mAh olarak açıklanmıştır. Batarya değişim işlemi yine firma tarafından belirlenen kapasite doğrultusunda ve bire bir orijinal şekilde gerçekleşmektedir.

Batarya Değişim Ücreti

Batarya değişim ücreti, yaşanan kur dalgalanmalarından ötürü değişkenlik gösterebilmektedir. En doğru fiyat bilgisi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve son derece avantajlı fiyat politikamızdan oldukça kolay bir şekilde sizlerde yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü