Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Ön Kamera Değişimi

Xiaomi kameraları arasında en sık karşılaşılan sorunlardan biri ön kamera çalışmıyor, Selfie kamerası çizildi gibi sorunlar olmaktadır. Darbeye, düşmeye bağlı gelişen bu sorunların çözümünde Tamirci Abi Xiaomi ön kamera değişimi uygun görülmektedir.

Xiaomi Ön Kamera Değişim Fiyatı

Xiaomi ön kamera değişim fiyatı arayışlarınızda en iyi fiyat ve kaliteyi sunan firmamız hizmet sonrası garanti sunmaktadır. Orijinal Xiaomi ön kamera ile gerçekleştirilen değişim işlemi sonrasında selfi kamerası sorunları tamamen ortadan kalkacaktır.

Xiaomi Ön Kamera Çalışmıyor

Xiaomi ön kamera çalışmıyor ya da selfie kameram net çekim yapmıyor şikayetlerinin giderilmesi için Xiaomi ön kamera değişimi Tamirci Abi de yapılmaktadır. Orijinal Xiaomi ön kamera ile gerçekleştirilecek olan bu işlem sonrasında ise 6 ay garanti verilmektedir.

Xiaomi Ön Kamera Tamiri

Xiaomi ön kamera sorunlarının çözümü için çoğunlukla ön kamera değişimi tercih edilmektedir. Ön kamera tamiri stabil sonuçlar ortaya çıkaramayacağı için tercih edilen Xiaomi ön kamera değişiminde orijinal Xiaomi markasının servis ürünü kullanılır.

Ön Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Çoğu zaman darbe kaynaklı oluşan ön kamera çalışmıyor sorunlarında parça değişimi yapılacağı için cihazınız da verilerin silinmesi olası değildir. Xiaomi teknik servis personelimiz verilerinize erişim sağlamaz, sadece parça değişim işlemini tamamlayarak size ön kamera çalışır vaziyette teslim eder.

Ön Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

45 Dakikalık bir süreç içerisinde Xiaomi ön kamera değişimi tamamlanabilmektedir. Değişim sırasında Xiaomi yetkili servis elemanımız tarafından size cihazınızı daha verimli kullanabilmenize yönelik bilgilerde aktarılacaktır.

Ön Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Xiaomi ön kamera değişimi için sunduğu garanti süresi 6 ay olarak uygulanır. Bu süreç içerisinde kullanım hatası kaynaklı problemler dışında her türlü ön kamera kaynaklı sorunlarınız ücretsiz olarak giderilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Ön Kamera Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, İstanbul Kadıköy de 20 yıldır aynı adreste telefon hizmeti sunan Arifler iletişim tarafından gerçekleştirilen bir oluşumdur. Tamirci Abi, telefon tamiri hususundaki tecrübesini Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmeti ile sunmaktadır.

Garantili, orijinal yedek parça ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sonrası müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Menü