Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Ön Kamera Değişimi

Xiaomi cihazlarda sıkça karşılaşılan ön kamera problemleri arasında kameranın çalışmaması, selfie kamerasının çizilmesi, bulanık görüntü çekmesi, ters çekmesi, ön kameraya geçiş yapmamak, donma ve düşme veya darbe sonucu hasar alma gibi sorunlar bulunmaktadır.

Bu tür problemlerle karşılaşıldığında, Tamirci Abi’nin Xiaomi ön kamera değişimi hizmeti bu sorunların çözümünde uygun bir seçenek olarak önerilmektedir.

Xiaomi Ön Kamera Değişim Fiyatı

Xiaomi ön kamera değişim fiyatı arayışlarınızda en iyi fiyat ve kaliteyi sunan firmamız hizmet sonrası garanti sunmaktadır. Orijinal Xiaomi ön kamera ile gerçekleştirilen değişim işlemi sonrasında selfi kamerası sorunları tamamen ortadan kalkacaktır.

Xiaomi Ön Kamera Çalışmıyor

Xiaomi telefonunuzun ön kamerası yere düşme veya sıvı teması gibi nedenlerle çalışmamaya başlamışsa, bu durum genellikle fiziksel hasardan kaynaklanır. Bu tür etkileşimler, kamera modülünde hasara, mercek çatlaklarına veya diğer bileşenlerde arızaya yol açabilir, sonuç olarak kamera bulanık çeker, odaklanma sorunları yaşar veya tamamen işlevsiz hale gelebilir. Bu durumda, genellikle donanımın değiştirilmesi gerekebilir ve profesyonel bir teknik servis tarafından onarımın yapılması önerilir.

Xiaomi Ön Kamera Tamiri

Xiaomi ön kamera sorunlarının çözümü için çoğunlukla ön kamera değişimi tercih edilmektedir. Ön kamera tamiri stabil sonuçlar ortaya çıkaramayacağı için tercih edilen Xiaomi ön kamera değişiminde orijinal Xiaomi markasının servis ürünü kullanılır.

Ön Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Çoğu zaman darbe kaynaklı oluşan ön kamera çalışmıyor sorunlarında parça değişimi yapılacağı için cihazınız da verilerin silinmesi olası değildir. Xiaomi teknik servis personelimiz verilerinize erişim sağlamaz, sadece parça değişim işlemini tamamlayarak size ön kamera çalışır vaziyette teslim eder.

Ön Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

45 Dakikalık bir süreç içerisinde Xiaomi ön kamera değişimi tamamlanabilmektedir. Değişim sırasında Xiaomi yetkili servis elemanımız tarafından size cihazınızı daha verimli kullanabilmenize yönelik bilgilerde aktarılacaktır.

Ön Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Xiaomi ön kamera değişimi için sunduğu garanti süresi 6 ay olarak uygulanır. Bu süreç içerisinde kullanım hatası kaynaklı problemler dışında her türlü ön kamera kaynaklı sorunlarınız ücretsiz olarak giderilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Ön Kamera Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, İstanbul Kadıköy’deki 20 yıllık deneyimiyle telefon tamir hizmetleri sunuyor. Tecrübesini Türkiye geneline ücretsiz kargo hizmeti ile yayıyor. Hizmetlerimiz garantili ve orijinal yedek parçalarla gerçekleştirilir, müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

Menü