Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Parmak İzi Sensörü Değişimi

Xiaomi cihazların çoğunda yer alan parmak izi sensörü nem ya da sıvı teması dışında darbe alması nedeni ile de arızalanabilmektedir. Parmak izi sensörü arızası olduğunda ise Xiaomi parmak izi sensörü değişimi yapılması gereklidir.

Tamirci Abi tarafından yapılan Xiaomi parmak izi sensörü değişim işlemlerinde orijinal parmak izi sensörü kullanılır.

Xiaomi Parmak İzi Sensörü Değişim Fiyatı

Parmak izi sensör arızaları için yapılacak olan Xiaomi parmak izi sensör değişim fiyatları cihaz modeline göre farklı olmaktadır. Xiaomi cihazınızın modeline uygun seçim yaptığınızda size sunulan en iyi Xiaomi parmak izi sensör değişim fiyatı nedir görebilirsiniz.

Xiaomi Parmak İzi Sensörü Arızası

Xiaomi parmak izi sensörü arızası düşme, çarpma sonrası ya da sıvı ile temastan kaynaklı oluşabilmektedir. Parmak izi sensör arızası oluştuğunda ise cihazınızı parmak izi ile açamaz, bazı güvenlik adımlarını parmak izi ile ayarladıysanız tamamlayamazsınız.

Bu nedenle en kısa sürede Tamirci Abi güvencesi ile Xiaomi parmak izi sensörü değişimi yaptırmanız gerekir.

Xiaomi Parmak İzi Sensörü Tamiri

Xiaomi parmak izi sensörü tamiri yapılmamaktadır. Tamirci Abi tarafından tercih edilen tamir yöntemi parmak izi sensör değişimidir. Kısa sürede ilk günkü kalite ve hassasiyetine kavuşacak olan parmak izi sensörü değişimi için bize müşteri hizmetleri telefonumuzdan ulaşabilir ya da cihazınızı kargo ile gönderebilirsiniz.

Parmak İzi Sensörü Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi parmak izi sensörü değişimi sonrası cihazda bulunan veriler silinmez. Bu konuda hiçbir endişeniz olmadan Tamirci Abi de Xiaomi parmak izi sensörü değişimi yaptırabilirsiniz.

Parmak İzi Sensörü Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Parmak izi sensörü değişimi orijinal Xiaomi markalı servis ürünü ile yapılır ve ortalama 1 saat içerisinde teslim edilir. Ücretsiz kargo gönderimi ile de cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Kısa sürede Xiaomi parmak izi sensörü değişimi yapılarak adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Xiaomi Parmak İzi Sensörü Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi parmak izi sensörü değişimi garanti süresi 6 ay olarak uygulanır. Garanti hizmetimizden yararlanabilmeniz için servisimizde yapılan Xiaomi parmak izi sensörü değişim işlemi sonrasında verilen belgeyi saklamanız gerekir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Parmak İzi Sensörü Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi de garantili ve orijinal yedek parça ile gerçekleştirilen tüm işlemler, Arifler İletişim tecrübesi ile yapılmaktadır. İstanbul ve tüm illere Xiaomi yetkili teknik servis hizmeti sunan Tamirci Abi de en iyi fiyata Xiaomi parmak izi sensörü değişimi yaptırabilirsiniz.

Menü