Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Sensör Değişimi

Xiaomi Yakınlık Sensörü Değişimi, telefon modellerinde yer alan sensörler kimiz zaman arıza vererek görevlerini yerine getiremez. Xiaomi yüz sensörü arızaları ise genel olarak sensör değişimi yapılarak giderilir. Tamirci Abi tarafından orijinal servis ürünü kullanılarak ilgili Xiaomi yakınlık sensörü değişimi yapılmaktadır.

Xiaomi Sensör Değişim Fiyatı

Xiaomi cihazınızın modeline ve ihtiyaç duyulan sensör çeşidine bağlı olarak yakınlık sensörü değişim fiyatları farklılık gösterebilir. Tamirci Abi olarak, en uygun Xiaomi sensör değişim fiyatlarını sunuyoruz ve hizmetimizin arkasında güvence sağlamak amacıyla servis sonrası garanti belgesi veriyoruz. Size en iyi fiyatı ve kaliteyi sunabilmek için buradayız. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Sensör Arızası

Xiaomi cihazlarda yer alan sensörler; Işık Sensörü, İvmeölçer Sensörü, Jiroskop Sensörü, Manyetometre Sensörü, Yakınlık Sensörü, Parmak İzi Sensörü gibi çeşitliliğe sahiptir.

Xiaomi yüz sensörü arızası oluşması durumunda Xiaomi yetkili servis personelimiz öncelikli olarak hangi sensörde arıza olduğunu tespit etmekte ve orijinali ile değiştirmektedir.

Xiaomi Sensör Tamiri

Xiaomi sensöründe bir arıza meydana geldiğinde, genellikle tamir seçeneği tercih edilmez. Bunun yerine, sorunlu sensörün değiştirilmesi yoluna gidilir.

Xiaomi sensör tamiri yerine, servis personelimiz arızalı sensörü tespit eder ve size değiştirilmesi gerektiği konusunda bilgilendirme yapar. Ardından, sorunlu sensör orijinal parça ile değiştirilir ve cihazınızın normal işlevselliği yeniden sağlanır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Sensör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi arızalı sensör tespiti ve değişimi işlemi sırasında, cihazınızdaki mevcut verileriniz güvenli bir şekilde korunur ve bilgilerinize herhangi bir müdahale yapılmaz. Sensör değişimi sonrasında, cihazınızdaki tüm bilgiler aynı şekilde kalır ve veri kaybı yaşanmaz.

Böylece, cihazınızın işlevselliğini yeniden kazandırırken, kişisel verilerinizin güvenliğini de sağlamış olursunuz. Müşteri memnuniyeti ve veri gizliliği konusunda hassasiyetle hareket ediyoruz.

Sensör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Xiaomi sensör değişim işlemi yaklaşık olarak 45 dakikalık bir işlem süreci barındırır. Değişim yapılacak olan sensörün konumuna göre bu süreç 1 saate kadar uzayabilmektedir.

Vakti kısıtlı Kadıköyde ki servisimizi ulaşma imkanı sınırlı olan müşterilerimiz için moto kurye ile yerinde servis hizmetimiz ek ücret karşılığında kullanıma sunulmaktadır.

Sensör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi sensör değişimi işlemleriniz Tamirci Abi tarafından yapılıyor ise hizmet sonrası 6 aylık garanti süresine sahip olabilirsiniz. Garanti hizmetimiz garanti koşulları kapsamında ve garanti belgesi ibrazı halinde gerçekleşebilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Sensör Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi olarak, Xiaomi telefonunuzun sensör değişimi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve uzman teknisyenlerimizle, Xiaomi cihazınızın yakınlık sensörü sorunlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüyoruz. Firmamızın 20 yıllık deneyimi ve kalitesini dijital ortamda Tamirci Abi olarak devam ettirerek, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız!

Menü