Günümüzde en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de teknolojik cihazların ekranının kırılmasıdır. Apple iPad ekran kırıldı sorunu çok sık rastlanan bir sorun olmasa da ekran değişim fiyatı merak edilen konular arasında yer alır.

Zira bu sorunda yapılacak olan işlem Apple iPad ekran değişimi olup cihaz modeline göre ücretlendirme değişmektedir.

iPad tablet ekranı uzun yıllara dayanabilecek nitelikte üretilir. Fakat yere düşme, üzerine uygulanan baskı ile maalesef deformeler hatta kırılmalar yaşanabiliyor. Bu durumda yapılması gereken ekran değişimi olup, kısa sürede işlemin yapılması işlerinizin devamı için önem arz ediyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte koruyucu camlar ve kılıflar olsa da yine de tabletinizi tamamıyla koruyor olmuyorsunuz. Tabletinizin aldığı sert bir darbe ile ekranı kırılabiliyor. İşte bu noktada işinin ehli kişilerce ekran değişimi yapılması cihazınızın sağlığı için önemlidir.

iPad 7. Nesil Ekran Fiyatı

Apple’ın yıllar içinde piyasaya sürdüğü 7.nesil tableti için ekran değişimi noktasında farklı fiyatlar sunulabiliyor. Çünkü ekran teknolojisi değişmesiyle birlikte fiyatının artması da söz konusudur.

7.nesil Apple iPad ekran değişimi için aşağıdaki şartlara göre fiyatlar belirlenmektedir.

  • Ekran tarafında sadece dokunmatik ön ekran camının değişimi için cihazın incelenmesi
  • Komple ekran değişimi yapılması gerekiyorsa cihazın ekran testi yapılması

Yukarıdaki özelliklere göre fiyatlar belirlenir. Bu konuda tabletinizin durumu, yapılacak işçiliğin ve kullanılacak parçanın bu farklılıkları ortaya çıkarabilir. Ayrıca yaptırdığınız yerin bu fiyatlar üzerinde farklılıklar yaratması da mümkündür.

iPad Ekran Değişimi Fiyat 2020

Teknolojik ürünleri kullanırken en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekranlarının zarar görmesi ve değişimden başka çaresinin olmamasıdır. Apple iPad ekran değişimi çokça karşılaşılan kullanıcı sorunlarındandır.

Güncel 2020 ekran değişimi için fiyatlar her geçen gün değişen piyasa göre değişiklik göstermektedir. Özellikle sipariş edilen ekranın kaliteli ve orijinal olması fiyatı etkileyen önemli faktördür. Teknik servis tarafından yapılan her işlemin bir fiyatı olup mutlaka garanti kapsamında olup olmadığı öğrenilmelidir.

iPad tablet ekranlarında yoğun ve özensiz kullanım sonucunda oluşan renk değişimleri yine ekran değişimi gerektirir. Bu yüzden yapılacak en doğru tercih tablet kullanımında özenli ve yoğun olmayan kullanımla ekran değişimi sorununu çözebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü