Kadıköy Telefon Teknik Servisi-Tamirci Abi

Telefon tamiri veya tablet tamiri arayışındaysanız, 20 yıllık tecrübemiz ile Kadıköy’de doğru adrestesiniz. Tamirci Abi olarak, akıllı cep telefonu ve tablet tamirinde en yüksek standartları sunmanın gururunu taşıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yorumları bizim için yol gösterici olup, işimizi büyük bir tutkuyla yapmamızı sağlıyor. Bu iş, sadece geçim kaynağımız değil; aynı zamanda kalpten bağlı olduğumuz bir meslek.

Amacımız, kazanç elde etmek olsa da, bunu yaparken sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutmak, dürüst ve şeffaf hizmetler sunmaktır. Kadıköy’de birçok alternatif olabilir ancak Tamirci Abi olarak farkımız, siz müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmaktır. Sunduğumuz hizmetlerde, örneğin ekran değişiminde, size A kalite, revize veya orijinal ekran seçeneklerini sunarız ve tercihinize göre en şeffaf bilgileri sağlarız. Ayrıca, tamir sonrası cihazınızdan çıkan parçaları da teslim ederek, işlemimizin şeffaflığını garanti ederiz.

Kadıköy’deki Tamirci Abi’de, her müşteriye özel, kaliteli ve güvenilir tamir hizmetleri sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve ustalığımız ile cihazlarınızı yeniden canlandıralım. Hizmetlerimiz ve uygun fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve hızlı çözümlerimizden yararlanmak için bize ulaşın. İşimizi sevgiyle yapıyor, sizlerin memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Adres;

Hasanpaşa, Nabizade Sk. No:6/A, 34722 Kadıköy/İstanbul

Telefon;

+90 546 725 25 25

Kadıköy’ün En İyi Cep Telefon Teknik Servisi

Cep telefonu teknik servis hizmetlerine genellikle halihazırda kullandığınız telefonlarda yazılımsal ya da donanımsal arızalarda ihtiyaç duyulur. Kadıköy telefon teknik servisi olarak size her türlü telefon arızası ve teknik sorunda yardımcı oluruz. Telefonunuzda yaşadığınız problemi tespit ederek gerekli tamiri ve parça değişimini yaparız.

Hem IOS hem de Android telefonların birçok farklı marka ve modeli için hizmet veririz. Kadıköy apple telefonu tamiri ve android teknik servis olarak hizmet verdiğimiz markalar: iphone tamiri, Samsung tamiri, Xiaomi tamiri, Oppo tamiri, Huawei tamiri şeklindedir. Dünya genelinde kullanılan ünlü markaların cep telefonu onarım servisi hizmetini üstlendiğimiz için her birini çalışma prensibine hâkimiz.

Kadıköy Telefon Teknik Servisi Hizmetleri

Adresinize yakın, merkezi bir noktada işe giderken ya da dönüşte rahatlıkla uğrayabileceğiniz bir teknik servise ihtiyacınız mı var? Sizin için buradayız!

Kadıköy cep telefonu tamir hizmetlerimiz arasında genellikle çok sık karşılaşılan ekran ve ön cam değişimi yer alır. Çarpmalara, kırılmaya ve çatlamaya dayanıklı da olsalar cep telefonu ekranları bazen çatlayıp kırılabiliyor. Kalitesiyle ve dayanıklılığıyla bilinen Iphone cep telefonlarında bile bu sorun yaşanabiliyor. Kadıköy telefon tamircileri başvurularında her zaman çok hızlı sonuç almak mümkün olmayabiliyor. Ancak Kadıköy telefon tamircisi olarak Tamirci Abi sizin için hızlı çözümler sunuyor. Aynı gün içinde değişim hizmeti ile cep telefonunuzu kısa sürede eskisi gibi kullanmanıza olanak tanıyoruz.

Tamirci Abi Teknik Serviste Sınır Tanımıyor

Cep telefonu teknik servis hizmetlerinde mesafe tanımıyoruz. Eğer çok yoğun çalışan biriyseniz ya da herhangi bir engel nedeniyle servisimize gelemiyorsanız yerinde cep telefonu servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul içinde ikamet eden müşterilerimiz için Kadıköy telefon tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimizin adreslerine gidiyoruz.

Yerinde servis hizmeti vermeden önce Kadıköy telefon teknik servisi olarak sizden telefonunuzun sorunu ile ilgili bilgi alıyoruz. Yapacağımız müdahaleye uygun tamir ve değişim malzemelerimizi alarak adresinize geliyoruz.

Arızalı bir cep telefonunda görülebilecek olası sorunlar arasında:

  • Ses kalitesinin düşüklüğü, sesin konuşurken karşı tarafa gitmemesi, boğuk ses sorunu
  • Şarj tutmama, şarj kesintisi ya da şarj olmama sorunu
  • Telefonda sürekli donma, kasma
  • Ekran değişimi, batarya değişimi hizmetleri
  • Dokunmatik ile ilgili bozukluklar ve tutukluklar gelir.

Bunun gibi ya da daha farklı konularda teknik sorunlar yaşıyorsanız Kadıköy telefon teknik servisi hizmetlerinden faydalanın! Tamirci Abi olarak dükkan içinde ya da yerinde müdahale ile sorunlarınızı çözebiliriz. Hizmet talepleriniz ve bilgi için şimdi bizi arayın!

Tamir Hizmetleri

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri
Menü