Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Ahize Değişimi

Telefonunuzun ahizesinde sesin karşı tarafa iletilememesi ya da karşı taraftaki kişinin sesi gelmemesi gibi bir problem yaşıyorsanız Huawei ahize değişimi gerekebilir. Tamirci abi yetkili Huawei teknik servis personelimizle 6 ay garantili ahize değişimi yaptırabilirsiniz.

Ahize değişim işlemi ortalama 15 dakikalık bir işlemdir ve ücretsiz olarak hoparlör temizliği de yapılmaktadır.

Huawei Ahize Değişim Fiyatı

Huawei ahize değişimi fiyatı telefonunuzun modeline göre farklılık gösterecektir. Tamirci abi web sitemizden telefonunuzun modelini seçerek Huawei ahize değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz.

Huawei Ahize Çalışmıyor

Huawei ahize çalışmıyor, konuştuğunuz kişiye sesiniz iletilmiyor benzeri sorunlar yaşıyorsanız Huawei ahize değişimi için teknik servisimize telefonunuzu ulaştırarak sorunu çözebilirsiniz.

Huawei ahize değişimi 20 dakika süre içerisinde tamamlanmakta olup ayrıca hoparlör temizliği de uygulanıp telefonunuzu teslim etmekteyiz.

Huawei Ahize Tamiri

Huawei ahize değişimi ya da tamiri Tamirci Abi yetkili teknik personelimiz tarafından yapılmakta olup, 6 ay geçerli garanti belgesi de sizlere verilmektedir.

Aynı arızanın 6 ay süre içerisinde meydana gelmesi durumunda ücretsiz parça değişimi ya da tamiri imkanından faydalanabilirsiniz.

Ahize Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Tamirci Abi olarak donanımsal arızalarda telefondaki resim, doküman gibi kişisel bilgilere dokunulmadan işlem yapmaktayız. Huawei ahize değişimi işlemi donanımsal bir işlem olması nedeniyle kişisel verilerinizde bir değişiklik olmayacaktır.

Tamirci Abi de Ahize Değişimi Ne Kadar Sürer?

Firmamız bünyesindeki Tamirci Abi de Huawei ahize değişimi süre olarak ortalama 10 – 20 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Tamirci abi olarak dilerseniz moto kurye ya da 100 TL ücret ile yerinde tamir hizmeti de size sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Ahize Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci abi olarak imkânıyla müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekteyiz. Tüm parça değişimi işlemlerinde 6 ay garantili olup aynı arızanın meydana gelmesi durumunda ücretsiz tamir olanağı sunmaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Ahize Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi teknik servis hizmetimiz 20 yıllık bir süredir devam etmektedir. Huawei ahize değişim işlemini Huawei yetkili teknik personelimizce gerçekleştirilmektedir.

Menü