Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Hoparlör Değişimi

Huawei telefonunuzda müzik dinlerken ses kısık geliyor, hiç gelmiyorsa, cızırtı ve boğuk geliyor gibi sorunlar var ise Huawei hoparlör arızası sorunu meydana gelmiş olabilir.

Huawei hoparlör arızası Tamirci Abi güvencesiyle gerekli parça değişimi sağlanıp Huawei telefonunuzun hoparlör sorununu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Huawei Hoparlör Değişim Fiyatı

Huawei hoparlör değişim fiyatı telefonunuzun modeline göre değişebilmektedir. Huawei hoparlör değişimi fiyatını Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modeline göre seçim yaparak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Tamirci Abi web sitemizden merak ettiğiniz soruları iletişim kanallarından sorarak öğrenebilirsiniz.

Huawei Hoparlör Arızası

Huawei hoparlör arızası çoğunlukla hoparlör parçasında meydana gelen hasar sonucu oluşmaktadır. Yüksek sesli müzik dinleme sonucu ya da sıvı teması gibi nedenlerle hoparlör arızalanabilmektedir.

Cep Telefonu tamir atölyemizde Huawei yetkili personelimizce, hoparlör değişimi sağlanarak hoparlörünüzdeki ses gelmeme sorununu çözmekteyiz.

Huawei Hoparlör Tamiri

Huawei hoparlör tamiri ya da parça değişimi 20 yıllık deneyimle Tamirci Abi teknik servisimizde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışındaki müşterilerimizin tamir talebi için yurtiçi kargo ile anlaşmamız bulunmakta olup ücretsiz kargo ile İstanbul/Kadıköy adresimize gönderebilirsiniz.

İstanbul içi müşterilerimiz için Kadıköy teknik servisimize telefonunuzu getirerek işlem yaptırabilir ya da yerinde servis, moto kurye hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Hoparlör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei hoparlör parça değişimi donanımsal bir işlem olduğu için telefonunuzdaki kişisel verilere erişim yapılmamaktadır. Telefonunuzu güvenle Tamirci Abi teknik servis personelimize ulaştırıp Huawei hoparlör parça değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Hoparlör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Huawei hoparlör değişimi Tamirci Abi de ortalama 30-45 dakika bir süre almaktadır. Firmamızda yapılan Hoparlör değişimi sonrasında ahize temizliği de ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei hoparlör değişim işlemi sonrası hoparlöre 6 aylık garanti sunulmaktadır. Bu hizmet garanti koşulları kapsamında verilmektedir. Kişilerden kaynaklanan hatalar garanti dışı tutulur.

Garanti hizmetinden yararlanabilmeniz için hoparlör değişimi sonrası sunulmakta olan Tamirci Abi garanti belgesini alıp, saklamayı unutmayınız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Hoparlör Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, sektörde 20 yılı aşkın süredir kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır. Hoparlör değişimi ve tamir işlemlerinde orijinal parçalar kullanılarak kısa sürede çözüm üretiyoruz. Huawei telefonlarınızın hoparlör sorunlarıyla ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılamak için buradayız. Güvenilir ve uzman ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Menü