Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Kamera Camı Değişimi

Huawei serisi telefonlarda meydana gelen arıza çeşitlerinden biri de kamera camıdır. Düşme, darbe ve çizikler sonucunda telefonun kamera camı hasar görebilmektedir. Bunun sonucunda kamera lens camı değişimi ile sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Bu sorun fotoğraf ya da video çekimlerinde görüntünün bozuk olmasına sebep olmaktadır. Tamirci abi Huawei kamera camı değiştirilmesi sonucu telefonun kamerası kullanılır hâle gelmektedir.

Huawei Kamera Camı Değişim Fiyatı

Huawei kamera camı değişim fiyatı telefonunuzun modeline göre değişkenlik göstermektedir. Huawei kamera camı değişim fiyatını Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modelini seçerek öğrenebilirsiniz.

Merak ettiğiniz birçok konuyu Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim kanalları sayesinde öğrenebilirsiniz.

Huawei Kamera Camı Sorunları

Huawei kamera camı problemlerinin görülmesindeki nedenlerden biri de kamera camının darbe görmesidir. Cam üzerindeki çizik, çatlak gibi sorunlar fotoğraf çekiminde kötü bir görüntü ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Tamirci Abi teknik servisimiz orijinal parça kullanıp telefonunuzun kamera sorununu kısa sürede çözecektir. Tamirci Abi Huawei teknik servisimizde kameranın donanımsal probleminin tespiti sonrası gerekli değişim yapılmaktadır.

Kamera camı değişim süresi ortalama 30 dakikalık bir işlemdir ve değişim sonrası 6 ay garanti sunulmaktadır.

Kamera Camı Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei kamera camı değişimi donanımsal bir sorun olması sebebiyle telefonunuzdaki verilere dokunulmamaktadır. Cihazınızdaki kişisel verilere erişilmediği gibi cihazın resetlenmesini gerektirecek bir işlemde yapılmamaktadır.

Bu nedenle kamera camı değişimi sonrası bilgileriniz silinmez. Kamera camı değişimi işlemi sonrası gerekli testler yapılıp telefonunuz size ulaştırılacaktır.

Kamera Camı Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Huawei kamera camı değişim süresi yaklaşık 30 dakika süren bir işlemdir. Bazı Huawei modellerinde bu süre 45 dakika kadar zaman alabilmektedir.

Kamera Camı Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei kamera camı değişimi sonrası size sunulan 6 ay garanti ile kamera camında meydana gelebilecek arızada ücretsiz tamir imkânı sağlamaktayız. Kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak oluşan kamera camı problemleri garanti kapsamı dışında sayılmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Kamera Camı Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi olarak Huawei kamera camı değişim işlemi uzman teknik servisimizce yapılmaktadır. 20 yıllık deneyimimiz ve kaliteli hizmetimizle titiz bir şekilde telefon problemlerinde çözüm sunmaktayız.

Menü