Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Kulaklık Soketi Değişimi

Huawei kulaklık soketi arızası sorunu kulaklık soketi değişim sonucunda kısa sürede çözülebilmektedir. Kulaklık soketi çalışmıyor ya da temassızlık söz konusu ise Tamirci Abi de yılların deneyimi ile Huawei kulaklık soketi değişimi hizmeti sunulmaktadır.

Kulaklık soketiniz kir ve tozdan kaynaklı dolmuş olabilir. Öncelikle bir iğne yardımı ile yuvanın iç kısmını yumuşak hamlelerle temizleyin sorun devam ederse teknik destek almalısınız.

Huawei Kulaklık Soketi Değişim Fiyatı

Huawei kulaklık soketi değişim fiyatı telefonun modeline göre kullanılacak soketler farklı olabileceği için değişebilmektedir.

Telefon modelinizi Tamirci abi web sitemizden seçerek Huawei kulaklık soketi değişim fiyatını öğrenebilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim kanallarından da bize ulaşmanız ve fiyat ile hizmetlerimiz hakkında bilgi almanız mümkündür.

Huawei Kulaklık Soketi Arızası

Huawei kulaklık soketi arızası pek çok etkene dayalı olabilmektedir. Sıvı teması, kulaklık girişini zorlama, darbeye maruz kalması ve tozlar arıza sebepleri arasında yer alır. Bu nedenler sonucunda Huawei kulaklık soketinde algılanmama, temassızlık ve kesinti gibi sorunlar oluşabilir.

Tamirci Abi’ ye başvurarak Huawei kulaklık soketi değişimi talep edebilirsiniz.

Huawei Kulaklık Soketi Tamiri

Huawei kulaklık soketi arızası tamiri veya parça değişimi için Tamirci Abi deneyimli teknik servisimiz hizmetinizdedir. Orijinal parça kullanılarak yapılan Huawei kulaklık soketi değişimi işlemi uygun fiyatlarla kısa sürede Tamirci Abi güvencesiyle çözülebilmektedir.

Kulaklık Soketi Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei kulaklık soketi değişimi işlemi donanımsal bir sorun olduğu için kişisel verilerinizde herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Gerekli parça değişimi yapılıp sonrasında telefonunuzun bilgileri aynı kalacak şekilde size teslim edilecektir.

Kulaklık Soketi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Huawei kulaklık soketi değişim 60 dakika süre içerisinde tamamlanmaktadır. Kulaklık soket değişimi işlemi sonrası garanti belgesi sunulacaktır.

Kulaklık Soketi Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei kulaklık soketi değişimi sonra geçerli parçada garanti süresi 6 ay bir süreyi kapsamaktadır. Garanti belgesinin kapsadığı kulaklık soketinde herhangi bir arızalanma olması durumunda ücretsiz onarım ya da parça değişimi yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Kulaklık Soketi Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi web sitemizden merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaktayız. 20 yılı aşkın süre gelen güvenli, kaliteli hizmet anlayışımızın yanı sıra deneyimli personelimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için kargo ile ücretsiz gönderim imkânı bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul içi müşterilerimize moto kurye hizmeti, yerinde servis hizmeti gibi olanaklar sağlamaktayız.

Menü