Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Mikrofon Değişimi

Huawei mikrofon değişimi işlemi sıklıkla karşı tarafa sesin iletilememesi veya cızırtılı, çok az ses gitmesi nedeniyle yapılmaktadır. Huawei mikrofon arızası sorunlarınız için Tamirci Abi de gerekli parça değişim işlemi yapılmaktadır.

Huawei Mikrofon Değişim Fiyatı

Huawei mikrofon değişim fiyatı Huawei telefonunuzun modeline göre değişebilir. Bu farklılık her model cihazda farklı mikrofon kullanılma ihtimalinden oluşmaktadır.

Web sitemizden cihaz modelinizi seçim yaparak mikrofon değişim fiyatını öğrenebileceğiniz gibi firmamızı telefonla arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Huawei Mikrofon Çalışmıyor

Huawei mikrofon çalışmıyor ise bu sorunun çözümü için firmamıza başvurabilirsiniz. İstanbul dışındaki müşterilerimize ücretsiz kargo ile gönderim imkanı sunulmaktadır.

Sadece maksimum 1 saatte tamamlanan Huawei mikrofon değişimi için Kadıköy’deki teknik servisimize de gelebilirsiniz.

Huawei Mikrofon Tamiri

Huawei mikrofon tamiri veya parça değişimi işlemi için uzman Huawei teknik personelimizce orijinal yedek parça kullanılarak yapılan bir işlemdir. Bu işlem sonrasında 6 ay süreli Tamirci Abi garanti belgesi verilmektedir.

Mikrofon Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei mikrofon değişim işlemi telefonunuzdaki dosyalara erişim gerektiren bir işlem olmayıp diğer donanımsal işlemlerde olduğu gibi kişisel verilerinize dokunulmamaktadır.

Tamirci Abi de yapılan tüm parça değişim işlemleri garanti altındadır ve bilgi kaybı olması olası değildir.

Mikrofon Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Huawei mikrofon değişim işlemi 45 dakika ile 1 saat süre arasında değişkenlik gösteren bir işlemdir.

İstanbul/Kadıköy merkez servisimize gelip tamir hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi moto kurye ya da yerinde servis hizmeti de sunulan imkânlarımız arasındadır.

Mikrofon Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Huawei yetkili servisimiz tarafından yapılan parça değişimi işlemlerinde 6 aylık garanti sunulmaktadır. Huawei telefonunuzdaki gerekli işlemler yapılması sonucu garanti belgenizi almayı unutmayınız.

Aynı parçanın tekrar arızalanması durumunda size sunulmuş olan garanti belgesini ibraz etmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Mikrofon Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi web sitemizden merak ettiğiniz konuları öğrenebileceğiniz gibi, İstanbul Kadıköy deki firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderi hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca moto kurye ve yerinde servis hizmetiyle de telefonunuzu tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Menü