Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

Huawei telefonlarda ses açma kapama tuşu arızaları sıkça karşılaşılan bir sorun olup Huawei ses açma kapama tuşu değiştirilmesi sonucu bu problem ortadan kaldırılmaktadır.

Tamirci Abi de Huawei ses açma kapama tuşu değişimi garantili olarak yapılmaktadır.

Huawei Ses Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Huawei ses açma kapama tuşu değişim fiyatı için Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun model bilgisiyle erişebilirsiniz.

Garantili olarak sunulan parça değişim işlemlerinden olan ses açma kapama tuşu değişim işleminin fiyatını Tamirci Abi telefonu arayarak da öğrenebilirsiniz.

Huawei Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Huawei ses açma kapama tuşu kendi kendine basıyor, hiç basmıyor ya da takılı kaldıysa, Tamirci Abi’ye güvenebilirsiniz. Yetkili teknik personelimiz, bu tür sorunları profesyonelce çözüme kavuşturur. İster doğrudan servisimize getirin, isterseniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim imkânımızdan yararlanarak cihazınızı bize ulaştırın. Sorunlarınızı hızla ve güvenle çözelim.

Huawei Ses Açma Kapama Tuşu Tamiri

Huawei ses açma kapama tuşu gereken parçaların değiştirilmesi ile çözülebilecek bir sorundur. Firmamız Tamirci Abi olarak orijinal Huawei yedek parçaları ile değişim işlemi yapmaktayız.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei ses açma kapama tuşu gerekli donanımların değiştirilmesi ile çözülebilecek bir sorundur. Yapılacak olan işlem donanımsal olup kişisel verilerinize dokunulmadan gerçekleştirilecektir.

Tamirci abi olarak 20 yıllık tecrübemizle güvenilir hizmet sunmaktayız.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Huawei ses açma kapama tuşu değişim işlemi maksimum 40 dakika sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca ahize ve hoparlör temizlik hizmeti de ücretsiz sunulmaktadır.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei ses açma kapama tuşu değişimi sonrası değişim yapılan parçalara 6 aylık süreyi kapsayan bir garanti sağlamaktayız.

Garanti süresi boyunca aynı parçaların arızalanması hâlinde ücretsiz tamir imkânı sunmaktayız. Size verilecek olan garanti belgesini ibraz ettiğinizde gerekli işlemleri ücretsiz yapmaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, İstanbul’daki Huawei kullanıcılarına özel bir teknik servis hizmeti sunuyor. İster İstanbul içinde moto kurye ya da yerinde servis avantajlarından faydalanın, ister İstanbul dışından telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderin, Tamirci Abi’nin uzman ekibi ses açma kapama tuşu değişimi gibi ihtiyaçlarınızı profesyonelce çözüme kavuşturuyor.

Menü