Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone açma kapama tuşu değişimi fiyat listesi

iPhone açma kapama tuşu değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone X, 6, 5S, SE, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 14 Plus, 15, 15 Pro, 15 Pro max açma kapama tuşu değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon açma kapama tuşu değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece açma kapama tuşu değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone açma kapama tuşu değişimi sayfamızdan açma kapama tuşu tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Açma Kapama Tuşu Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhon SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone açma kapama tuşu değişimi

“iPhone’unuzda açma kapama tuşunda sorun mu var? Tamirci Abi, uygun fiyatlarla tamir ediyor! Telefonunuzun yeniden başlatılması gerektiğinde açma kapama tuşu çalışmazsa endişelenmeyin. Sorunlarınızı çözmek için buradayız. iPhone Açma kapama tuşu çalışmıyor, zor basılıyor, hiç basmıyor veya tuş içine girdiyse, iPhone güç tuşu değişimi ile alakalı tüm sorunlar ile ilgili bize ulaşın!”

iPhone açma kapama tuşu değişim fiyatı

iPhone açma kapama tuşu değişim fiyatı telefonunuzun hangi sürüm bir iPhone olduğuna göre değişkenlik gösterecektir. iPhone akıllı telefonunuzun açma kapama tuşu değişiminin fiyatını öğrenmek için Tamirci Abi web sitemizin iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Telefonunuzu garantili olarak Tamirci Abi güvencesiyle tamir ettirebilirsiniz.

iPhone açma kapama tuşu çalışmıyor

iPhone açma kapama tuşu diğer ismi ile power tuşu işlem yapmıyor ise telefonunuzun kapanması durumunda açmanız imkânsız hâle gelecektir. Telefonunuzda açma kapama tuşunun işlevini yitirmesi durumunda telefonunuz kapandığında açılmayacaktır.

Tamirci Abi uzman teknik servisiyle iPhone açma kapama tuşu değişimini uygun fiyatlarla garantili bir şekilde yapmaktadır.

iPhone açma kapama tuşu tamiri

iPhone açma kapama tuşu tamiri için Tamirci Abi web sitemiz kanalıyla bizle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul içi Tamirci Abi servisimize gelerek telefonunuzu tamir ettirebilir veya telefonunuzu yurtiçi kargo ile ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz.

iPhone açma kapama tuşu tamiri sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi de sunulacaktır.

iPhone açma kapama tuşu değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone Açma kapama tuşu değişimi sonrası bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Tamirci Abi olarak donanımsal arızalarda yedek parça değişimi yapılıp, telefonunuzdaki bilgilere dokunulmadan işlem yapmaktayız.

iPhone açma kapama tuşu değişimi ne kadar sürüyor?

Tamirci Abi iPhone açma kapama tuşu değişim işlemi 2 saat sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca cihazınızın temizliğini de yapmaktayız.

iPhone açma kapama tuşu değişimi garanti süresi ne kadar?

Tamirci Abi yetkili iPhone servisimizde açma kapama tuşu değişim işlemi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi sunulmaktadır. Telefonunuzdaki değiştirilen açma kapama tuşu arızalanması durumunda parçanın ücretsiz tamiri ya da değişimi yapılacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

iPhone açma kapama tuşu değişiminde orijinal parça kullanılmakta olup sunduğumuz garanti belgesi ile de aynı parçanın tekrar arızalanması durumunda ücretsiz tamir imkânı sunmaktayız.

20 yılı aşkın deneyimiyle İstanbul/Kadıköy de bulunan Arifler iletişim ile iletişime geçmek için Tamirci Abi web sitemizi kullanabilirsiniz.

Menü