iPhone XS Max Cep Telefonu Tamiri

iPhone XS Max Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone XS Max açma kapama tuşunda bir arıza oluştuysa ve tuş çalışmıyorsa telefonunuz kapandığında açılması mümkün olmayacaktır. Tamirci Abi olarak uzman iPhone yetkili servisimizle telefonunuzun açma kapama işlemini 2 saatlik…

[ez-toc]

iPhone XS Max Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone XS Max açma kapama tuşunda bir arıza oluştuysa ve tuş çalışmıyorsa telefonunuz kapandığında açılması mümkün olmayacaktır. Tamirci Abi olarak uzman iPhone yetkili servisimizle telefonunuzun açma kapama işlemini 2 saatlik süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirilen değişim işlemi sonrasında 6 ay ücretsiz garanti hizmeti sunmaktayız.

iPhone XS Max Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone power tuşu değişim fiyatı telefonun modeline göre farklılık göstermektedir. iPhone telefonunuzun modelini Tamirci Abi web sitemizden seçtikten sonra iPhone XS Max açma kapama tuşu değişim fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

iPhone XS Max Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone XS Max açma kapama tuşu çalışmaması durumunda telefonunuz kapandığında tekrar açmanız mümkün olmayacaktır. Tamirci Abi olarak iPhone yetkili personelimizle iPhone telefonunuzun açma kapama tuşu değişim işlemini garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

iPhone açma kapama tuşu tamiri bazı telefon modellerinde ön cam bazı telefonlarda arka kapak çıkartılarak gerçekleştirilmektedir.

iPhone XS Max Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone XS açma kapama tuşu tamir işlemi için İstanbul içindeki müşterilerimiz servisimize bizzat gelerek telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Diğer illerdeki müşterilerimiz için kargo ile ücretsiz gönderi imkânı sunuyoruz.

iPhone XS Max Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone XS Max açma kapama tuşu değişim işlemi donanımsal bir işlem olması sebebiyle yapılacak işlem telefonunuzdaki mevcut bilgilerde bir değişiklik oluşturmayacaktır.

iPhone XS Max Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone XS Max açma kapama tuşu değişim işlemi 2 saat süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Parça değişim işlemi sonrası telefonunuz çalışır bir vaziyette garanti belgesiyle teslim edilecektir.

iPhone XS Max Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone XS Max açma kapama tuşu değişim işlemi sonrası garanti süresi 6 aylık süreyi kapsamaktadır. 6 ay süre içerisinde aynı parçanın arızalanması hâlinde yeniden ücretsiz parça değişimi hizmeti sağlıyoruz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim olarak 20 yılı aşan tecrübemizle uzman yetkili servis personelimizle telefon tamir hizmeti sunmaktayız. Tamirci Abi de iPhone açma kapama tuşu parça değişim işleminde orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü