iPhone 6S Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6S Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone arızaları içerisinde sık sık karşılaştığımız sorunlardan biride iPhone 6S açma kapama tuşu arızası olmaktadır. Power tuşu arızası olarak da bilinen bu durumda cihazınızı açmak ya da işlem yapmak oldukça…

iPhone 6S Açma Kapama Tuşu Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone arızaları içerisinde sık sık karşılaştığımız sorunlardan biride iPhone 6S açma kapama tuşu arızası olmaktadır. Power tuşu arızası olarak da bilinen bu durumda cihazınızı açmak ya da işlem yapmak oldukça güçleşir. Ancak bu sorun iPhone 6S açma kapama tuşu değişimi ile kısa sürede ortadan kalkar.

iPhone 6S Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

iPhone 6S açma kapama tuşu değişim işleminde eski power tuşunun çıkartılarak yenisi ile değişmesi gereklidir. Takılacak olan iPhone 6S açma kapama tuşu değişim fiyatı ise güncel olarak farklılaşabilmektedir. Bu hususta en doğru cevabı müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

iPhone 6S Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

iPhone 6S açma kapama tuşu arızası oluştu ise telefonunuzda pek çok fonksiyonu gerçekleştirmeniz imkansızlaşacaktır. En çok kullanılan kısımlardan biri olan power tuşu çalışmıyor sorunu için Tamirci Abi olarak çözüm önerimiz iPhone 6S açma kapama tuşu değişimi olmaktadır.

iPhone 6S Açma Kapama Tuşu Tamiri

iPhone açma kapama tuşu arızası ile servisimize gelen cihazlar öncelikle titizlikle incelenmekte ve açılmaktadır. Bu aşamadan sonra 2 saat içerisinde iPhone açma kapama tuşu değişimi tamamlanır ve cihaz teslim edilir

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 6S açma kapama tuşu değişimi ile birlikte pek çok kişinin endişesi bilgi kaybının olup olmayacağıdır. Bu konuda bir endişe duymanıza gerek yoktur. Zira parça değişimi olarak yapılan iPhone 6S açma kapama tuşu değişi sonrası bilgi kaybı olması mümkün değildir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone açma kapama tuşu değişimi talebi ile Tamirci Abi teknik servisimize ulaşan cihaz işlem için sıraya alınır. Aşırı yoğunluk olmaması halinde en fazla 2 saat içerisinde iPhone 6S açma kapama tuşu değişimi tamamlanır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Teknik servisimiz tarafından yapılan iPhone 6S açma kapama tuşu değişimi sonrası verilen garanti süresi 6 ay olarak uygulanır. Servis garantisi olarak isimlendirilen bu süreç garanti koşulları çerçevesinde geçerli olmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 6S Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamir Abi teknik servisi, 20 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet sunmanın gururunu taşır. iPhone 6S açma kapama tuşu gibi teknik servis ihtiyaçlarınızda, servisimize doğrudan gelebilir veya cihazınızı ücretsiz kargo hizmetimizle bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bu hizmet, cihazınızın hızlı ve etkili bir şekilde tamir edilmesini sağlayarak, kullanımınıza en kısa sürede geri dönmesine olanak tanır. Tecrübeli teknik ekibimiz, iPhone 6S’inizdeki açma kapama tuşu sorununu kaliteli yedek parçalar kullanarak çözecektir.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü