Günlük hayatta sıklıkla kullanılan akıllı telefonlar, iletişim kurmanın en etkili araçlarından birisidir. Farklı markalar tarafından üretilen bu cihazlar arasında iPhone her daim gözde olmayı başarır. Tasarımı ve kullanışlı yapısıyla dikkat çeken markanın telefonunda zamanla düşmeye bağlı olarak kırık ve çatlak gibi problemler oluşabilir. Ön camın yanı sıra arka camda da oluşan bu problemler, Tamirci Abi farkı ile kısa sürede giderilir. Böylelikle telefonunuz ilk günkü gibi teslim alabilirsiniz. iPhone markasının her modeli için farklı boyutta ve ölçüde arka cam üretilir. Ayrıca bunların her birinin ücreti de birbirinden farklıdır. iPhone 8 arka cam değişimi, orijinal ürün kullanılarak kısa sürede gerçekleşir. Böylelikle telefonunuzdaki kırık, çatlak ve çizikler ortadan kalkar. Tamirci Abi uzman ekibi sayesinde iPhone 8 Plus arka cam değişimi de yaptırabilirsiniz. Cihazınıza uygun ve kaliteli parça değişimi yaptırarak ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. Tamirci Abi de eski parçaların yerine orijinal ve 1. sınıf malzeme kullanılarak üretilen parçalar kullanılır. Böylelikle cihazınız kaliteli yapısını her daim korur. 

Kısa Sürede Gerçekleşen iPhone Arka Cam Değişimi 

Günlük hayatın vazgeçilmezlerinden birisi olan akıllı telefonlarda zaman zaman düşmeye ve darbeye bağlı olarak çizikler ve kırıklar oluşabilir. Bu tarz oluşumlar daha çok ön kısımda görülmekle beraber arka camı da etkileyebilir. Arka kısımda meydana gelen kırılma ve çizikler, ürün marka ve modeline uygun olarak yenisiyle değiştirilebilir. Teknisyen ekip tarafından gerçekleştirilen bu değişim telefonunuza hiçbir zarar vermez. Tamirci Abi uzman kadrosu tarafından avantajlı iPhone X arka cam değişim fiyatı ile cihazınızda hemen fark yaratabilirsiniz. Kapak değişimi sırasında telefonunuzdaki bilgiler aynen kalır. Kaliteli malzeme kullanılarak yapılan bu değişim bir saat içerisinde tamamlanır. Ardından parça değişimi yapılan kapak için 6 ay garanti hizmeti sunulur. Bu hizmet süresi içerisinde kullanıcıdan kaynaklanan problemler dışında tamir veya değişim ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Siz de Tamirci Abi farklıyla iPhone arka cam değişim seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. 

Avantajlı Seçeneklerle iPhone Arka Cam Değişimi


Akıllı telefonunuzda iPhone arka cam tamiri yapmak istiyorsanız, birden fazla fiyat tarifesi ile karşılaşabilirsiniz. Markanın modellerine göre bu fiyat seçenekleri değişiklik gösterir. Alt modeller daha ucuzken üst modeller bir tık daha yüksek fiyatlı olabilir. iPhone 11 arka cam değişim fiyatı cazip seçenekleri ile öne çıkar. Tamirci Abi’nin uygun fiyatlarından yararlanarak telefonunuzun modeline uygun cam değişimi yaptırabilirsiniz. Köklü bir geçmişe sahip olan firma, uzman bir ekiple beraber çalışır. Böylelikle telefonunuzda meydana gelen sorunları net bir şekilde ortaya çıkararak buna uygun önlemler alır. Düşme sonucu oluşan kırık, çatlak gibi problemleri kökünden çözüme kavuşturur. Telefonunuzda oluşan hasarı giderir ve orijinal parça değişimi yapar. Böylelikle cihazınızı yeni almış gibi hissedebilirsiniz. Firmaya web sitesi aracılığıyla kolaylıkla erişebilir, telefonunuzu emanet edebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Tamirci Abi arka kapak değişimi markanın modeline göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden değişim yaptırmadan önce ücret politikasına göz gezdirebilirsiniz. Güncel fiyatları sayfa üzerinde bulabilir, detaylı bir incelemeden sonra cihazınızı tamir ettirebilirsiniz. Tamirci Abi iletişim kanalları sayesinde kısa sürede cihazınızı ilk günkü haline kavuşturabilirsiniz. Titiz bir çalışmanın sonucunda gerçekleştirilen tamir işleminin ardından telefonunuz hiçbir zarar görmez. Böylelikle içeriğindeki bilgi ve belgeler yok olmadan güvenli bir şekilde işlem tamamlanır.

İphone tamiri için bu sayfayı tıklayın.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü