iPhone ekran ve ön cam değişimi fiyatları

iPhone ModeliiPhone Ön Cam Değişimi Fiyatı iPhone Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12 MiniFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12 ProFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 12 Pro MaxFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat SorunuzFiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat SorunuzFiyat Sorunuz

iPhone akıllı telefon ekran ve ön cam değişimi ile alakalı 2021 yılına ait güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ekran ve ön cam değişimi için geçerlidir.

Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde İletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone ekran değişimi sayfamızdan A Kalite, Orijinal, Cam, Dokunmatik ve Revize ekran tamir fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

iPhone ekran değişimi yaptırmak için İstanbul Kadıköy’deki mağazamıza gelebilir, cihazınızı kargolayabilir veya yerinde cep telefonu tamir servisi ile bulunduğunuz yere gelerek tamir işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

iPhone ekran değişimi kaç tl gibi soruların yanıtları kullanılan parçaya ve işçiliğe göre farklılık göstermektedir. Tamirci Abi olarak tarafımızdan sunulan değişim hizmetlerinin tamamı da birinci sınıf kalitedeki hizmetlerdir. Firmanın tüm yedek parçaları cihazlara uygun bir şekilde orijinal parçalardan oluşmaktadır.

Üstelik firma bünyesinde hizmet sunan uzman ekiplerin her biri de bu alanda tecrübeli kişilerdir. iPhone marka telefonların parçaları yurt dışından geldiği için dolar kurundaki değişiklikler fiyatlara yansımaktadır.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone ekran değişimi, kısa sürede yapılabilen ve uygun fiyat garantisi de sunan bir hizmettir. Üstelik bu işlemin yapılışı esnasında telefonda herhangi bir veri kaybının olmasına da engel olunur.

Çizilmiş ya da kırılmış olan iPhone marka telefonların ekran değişimi mutlaka kaliteli hizmet sunan kişiler tarafından yapılmalıdır. Tamirciabi.com/cep-telefonu-tamiri/ adresinden de bu hizmetler hakkında bilgi alınabilir.

iPhone ön cam değişimi, tek seferde yapılabilen bir işlemdir. Bu işlemin yapım aşamasında kullanılan yedek malzemenin ve kaliteli işçiliğin de önemi oldukça fazladır.

iPhone Ekran Değişimi Hangi Durumlarda Yaptırılır?

iPhone marka telefonların ekranı bazı darbeler sonucunda kırılabilir ya da çatlayabilir. Bunun yanı sıra akıllı telefon ekranları dokunmatik olduğundan dolayı çizilmeye de çok müsaittir.

Tüm bu durumlar göz önüne alındığında iPhone ekran değişimi hizmetinden faydalanılması gerekebilir. Bu hizmet, akıllı telefonun ekranının daha verimli kullanılması açısından önem taşımaktadır.

iPhone ekran değişimi ve diğer tüm iPhone marka ve model ekranların değişimi için güvenilir hizmet alınması gerekmektedir.

Hem akıllı telefonun ileriki dönemlerde de sağlıklı kullanımı hem de kaliteli bir ekrana sahip olunması bakımından bu alanda alınan hizmet oldukça önemlidir.

Tüm bunlardan yola çıkarak iPhone ekran değişimi için Tamirci Abi firmamızdan yardım talep edilebilirsiniz.

Firma olarak, başta iPhone marka cihazlar olmak üzere ekran değişimi ve diğer pek çok hizmette de kaliteli işçilik ve malzeme kullanımı garantisi sunmaktadır.

iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone akıllı telefonların ön cam değişim işlemleri direkt ekran değişimine oranla daha kolay ve kısa sürede yapılabilmektedir.

Buna göre ön cam değişiminde dokunmatik özelliğinin ve LCD ekranın değiştirilmesine de gerek yoktur.

Ön camın titizlik ile değiştirilmesi ve telefona yönelik herhangi bir zarar gelmemesi için bu alanda son teknolojik cihazlardan faydalanılır.

Telefonunuzun ön camı çizilmiş ya da çatlamışsa siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu işlem de Tamirci Abi firması tarafından yalnızca 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlanabilen bir işlemdir.

Diğer iPhone Arızaları

iPhone Kasa Değişimi

iPhone ekran değişimi sonrası kasa değişim hizmetinden de faydalanmak isteyebilirsiniz. Kullandığınız iPhone marka cihazın kasa kısmında çeşitli deformasyonlar oluşabilir.

Bu deformasyonlar cihazı kozmetik açıdan etkilediği gibi işlevsel açıdan da olumsuz etkileyebilmektedir. Dolayısıyla iPhone kasa değişimi hizmetini tercih etmeniz artık bir zorunluluk haline de gelmiş olabilir.

Kasa değişim işlemi, alüminyum alaşım kasa yedek parçaları ile yapılmaktadır. Zaten Apple firması da iPhone ya da iPad gibi cihazların kasalarında bu malzemenin kullanılmasını uygun görmüştür.

Çeşitli sebeplerden dolayı ezilen, içe göçmüş ya da çizilmiş kasaların kısa sürede değiştirilip yenilenmesi mümkündür.

iPhone Pil Değişimi

iPhone marka akıllı cihazların pil değişim işlemleri için de Tamirci Abi tarafından sunulan kaliteli hizmetlerden faydalanılabilir.

Akıllı telefonlar, pil ömrü bakımından pek de tatmin etmeyen cihazlardır. Bir akıllı telefonun uzun süre kullanılması halinde pil ömründe düşüş gözlemlenebilir.

Özellikle de iPhone akıllı cihazlarda pil ömrünün yüksek olması oldukça önemlidir. Bu cihazlarda zayıflamış pillerin aniden kapanmalara neden olması oldukça mümkündür.

Akıllı telefonlarda zayıf pillerin %100 sınırından kısa sürede %50 ve hatta %30 sınırlarına düşmesi mümkündür. Böyle bir durumda telefonun pil ömrü oldukça azalmış demektedir.

iPhone cihazlara yönelik iPhone pil değişimi hizmetinden faydalanılarak pil ömrünün ilk günkü haline getirilmesi mümkün olacaktır.

Bunun için de kaliteli hizmet sunan Tamirci Abi hizmetlerimizden faydalanmanız tavsiye edilir.

Yorumlar

Menü