Günümüzde pek çok kişi akıllı telefonlara ve onların hayal ve içerik dünyasına bağlı bir durumdadır. İnsan hayatını bu kadar şekillendiren akıllı cep telefonları, çeşitli modellere ve özelliklere sahiptir. Özellikle 21. yüzyıla damgasını vuran iPhone marka akıllı telefonlar pek çok kişinin almak istediği, almak için hayaller kurduğu bir cihazdır. iPhone cihazlar kalitesi, kamerası, dayanıklılığı gibi pek çok özelliği ile çoğu kişiyi kendine çekmektedir. Bu kaliteden dolayı iPhone marka akıllı telefonların müşterisi çok olmaktadır. Özellikle kamerasının kalitesine bağlı olarak iPhone cihazları kullanan çok kişi vardır. iPhone marka akıllı telefonlar yeri geldiğinde bozulabilir. Bu durumda kamera değişiminin nasıl yapıldığıyla ile ilgili araştırma yapabilir, teknik servisleri inceleyebilirsiniz. Belki iPhone 7 arka kamera değişimi işlemi sizin merak ettiğiniz işlemlerden biridir. Bu yazıda bu işlemle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

iPhone cihazların çeşitli parçaları bozulabilmektedir. Bu parçalardan biri de kameralardır. iPhone kamera değişimi ciddi bir işlemdir. Kamera arızası için telefonunuzu emanet edeceğiniz teknisyene güvenmeniz gerekmektedir. Tamir için en iyi teknisyeni bulduğunuza emin olmalısınız. Arızanız sizin yaptığınız işlemlerden dolayı ortaya çıkmışsa telefonunuz garanti kapsamı dışında sayılacak ve ekstradan ücret vererek telefonunuzu tamir ettirmeniz gerekecektir. Kameranızı denediğiniz halde sorun çıkarıyorsa ona hiç ellemeden, doğrudan bir teknik servise yollamalısınız. Eğer kasasını açıp iç aksamında bir değişiklik yaparsanız buna bağlı olarak farklı sıkıntılar çıkmasına sebebiyet verebilirsiniz. Bu yüzden telefonu direkt teknisyene ulaştırmanız gerekir. Bu yazıda iPhone cihazınızın tamirini nasıl güvenli bir şekilde yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kamera Seçimi ve Kamera Arızası

Ön veya arka kamera arızası günümüz akıllı telefonlarında sıklıkla yaşanan bir arıza türüdür. Özellikle iPhone 6 ön kamera değişimi veya arka kamera değişimi çok merak edilmektedir. Bazen kameranız odaklanamamakta bazen bulanık çekim yapmakta, bazense hiç çekim yapamamaktadır. Kameraların yapısına göz attığınızda çok hassas olduklarını görebilirsiniz. Bu kadar hassas yapıdaki bir malzemenin, her zaman yanınızda taşımakta olduğunuz ve çoğu yere beraber gittiğiniz telefonlarınız içinde bulunması onun kolaylıkla bozulabilmesine yol açmaktadır. Bazen telefonunuzu yere düşürebilir bazen çok sert bir cisime çarpabilir bazense ısıyla veya nemle temas ettirebilirsiniz. Buna bağlı olarak kameranızda arızalar ortaya çıkar. İşte iPhone 6 kamera değişimi işlemi kameranızın bu arızasını gidermek için yapılmaktadır.

Yeni alacağınız akıllı telefonu seçmeden önce piyasadaki tüm cihazları gözden geçirmeli, en iyi özellikleri olan ve fiyat/performans ürünü olanları tercih etmelisiniz. Bu özellikler arasında ön ve arka kameranın kalitesi de vardır.  Pek çok kişinin en beğendiği telefon markası arasında iPhone yer alır. “En iyi kamera hangi telefonda var?”, iPhone kamerası özellikleri, iPhone ön kamera seçimi gibi pek çok konuyu merak ediyor olabilirsiniz. Hem ön kamerası hem de arka kamerası ile geniş bir kitleye hitap eden iPhone cihazları, kaliteli fotoğraflar çekmenizi sağlar ve oldukça dayanıklıdır. Bu aksam bozulduğunda onu güvenilir bir teknik servise vermelisiniz.

iPhone Kamera Değişimi İçin Güvenilir Teknisyen Seçimi

Herkes gibi siz de akıllı telefonunuzu güvenilir kişilere teslim etmek istersiniz. Telefonu kendi kendine tamir edemeyeceğiniz için bu konuda en güveniliri bulma yolunda araştırma yapmaktasınız. Bu konuda Tamirci Abi size en iyi tamiri yapacağı konusunda teminat vermektedir. iPhone cihazınızın pek çok arızasını Tamirci Abi vasıtasıyla giderebilirsiniz. Tamirci Abi telefonunuzda ortaya çıkabilecek pek çok arızayı giderebilir. Bunlardan bazıları şunlardır: iPhone cam değişimi, ön kamera değişimi, ahize ve hoparlör değişimidir. 

iPhone cihazlarınızın arka veya ön kamera değişimi oldukça önemli bir konudur. iPhone arka kamera değişimi fiyat, cam değişimi fiyatı gibi soruların cevabını merak ediyor olabilirsiniz. Kamera özelinde sorularınızın cevabı için; tamirciabi.com adresine giderek kamera değişimi için ilgili sekmeye tıklarsanız karşınıza fiyat sorabileceğiniz bir platform çıkmaktadır. Buraya adınızı ve soyadınızı, e-posta adresinizi ve telefon numaranızı yazarak iletinizi gönderebilirsiniz. iPhone cihazınızın modeline göre kamera değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Güvenilir iPhone Kamera Değişimi

Akıllı telefonunuzun ön veya arka kamera değişimi oldukça steril bir ortamda, telefonun herhangi bir aksamına zarar vermeden yapılmalıdır. tamirciabi.com ile telefonunuzun her türlü aksamını güvenli şekilde tamir ettirebilirsiniz. Ön ve arka kameralarınız da Tamirci Abi’de itina ile tamir edilmektedir. Özellikle sorduğunuz iPhone 7 kamera değişimi, iPhone 8 kamera değişimi gibi bütün arızaları Tamirci Abi gidermektedir. Tamir işlemi bitip telefon elinize ulaştığında kameranız ilk günkü haline kavuşacaktır. Tüm kullanılan parçalar orijinal olup iPhone’a ait olmayan hiçbir aksam tamirde kullanılmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyetine bakarak tamirciabi.com’u tercih edebilirsiniz. Bunun dışında teknik servis kamera değişimine bağlantılı olarak iPhone arka kamera camı değişimi de yapmaktadır. Kamera değişimi 3 ana başlıkta toplanabilir. Bu başlıklar şunlardır:

  • Öncelikle kamera veya kameranın lensi temizlenmektedir. Temizlendikten sonra görüntünün düzelip düzelmediğine bakılır.
  • Eğer temizleme işleminden sonra bir değişme olmadıysa cihazınızda kesinlikle iPhone kamera değişimi yapılmalıdır. Bunun için teknik servis eski kamerayı çıkarır. Daha sonra yeni orijinal kamerayı monte eder. Ardından kamerayı test edip herhangi bir sorun olup olmadığına bakar.
  • Eğer yine çalışmıyorsa sorun başka bir iç aksamdadır. Teknik servis bunu araştırır ve telefonu tamir eder.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü