Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone mikrofon değişimi fiyat listesi

iPhone mikrofon değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max mikrofon değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon mikrofon değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece mikrofon değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone mikrofon değişimi sayfamızdan mikrofon tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Mikrofon Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone 12Fiyat Sorunuz
iPhone 12 MiniFiyat Sorunuz
iPhone 12 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz
iPhone 12 ProFiyat Sorunuz

iPhone Mikrofon Değişimi

iPhone mikrofon sorunu sıklıkla karşıdaki konuşulan kişiyle iletişimde cızırtılı, kısık ses gitmesi gibi sebeplerden meydana gelmektedir.

iPhone mikrofon arızasının çözümü için Tamirci Abi sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilir ya da iPhone mikrofon değişimi siparişi oluşturabilirsiniz.

iPhone Mikrofon Değişim Fiyatı

iPhone mikrofon değişim fiyatı telefonunuzun modeline göre farklılık göstermektedir. Tamirci Abi web sitemizden iPhone başlığına tıklayıp telefonunuzun modelini seçtikten sonra kolaylıkla fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak veya başka sorularınız varsa Tamirci Abi iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

iPhone Mikrofon Çalışmıyor

iPhone mikrofon arızası sorunu sıklıkla görüşme esnasında karşı tarafa sesin gitmemesi, kısık ya da cızırtılı olması gibi problemler meydana getirmektedir.

Bu durumda Tamirci Abi iPhone yetkili servis personelimizce yapılacak olan iPhone telefonunuzun mikrofon soket değişimi işlemi gereklidir.

iPhone Mikrofon Tamiri

iPhone mikrofon arızası nedeniyle yaşadığınız sorunlara kalıcı çözüm sunmak için iPhone mikrofon değişimi daha iyi bir çözüm olacaktır. Üstelik parça değişimi sonrası 6 ay garanti hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca iPhone telefonunuzdaki mikrofon soketi değiştirilirken orijinal parça kullanılmaktadır.

iPhone Mikrofon Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone mikrofon değişim işlemi sonrası bilgilerinizde, dosyalarınızda bir değişiklik olmayacaktır. Tamirci Abi donanımsal arızaların tamir ya da parça değişimi işlemlerinde telefonunuzun bilgilerine erişim sağlamadan işlem yapmaktadır.

Tamirci Abi mikrofon değişim işlemi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi sunulacaktır.

iPhone Mikrofon Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone mikrofon değişim işlemi yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Vakit sorunu yaşayan İstanbul içi müşterilerimiz için yerinde servis ya da moto kurye hizmeti de sunmaktayız.

iPhone Mikrofon Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi olarak iPhone mikrofon değişim işlemi sonrası telefonunuzdaki mikrofon parçasını 6 ay süreyle garanti kapsamına alıyoruz.

Böylece mikrofonda oluşabilecek arızada ücretsiz tamir ya da parça değişimi imkânına sahip olacaksınız. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Mikrofon Değişimi Teknik Servisi

Telefonunuzu iPhone mikrofon değişimi işlemi için Tamirci Abi iPhone yetkili servis personelimize güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir ya da İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânı ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz.

Menü