Akıllı telefonlarda en çok karşılaşılan problemlerden birisi de cihazın şarj olmama durumudur. Kullanıcılar genellikle bu durumun bataryadan kaynaklı olduğunu düşünse de durum tam tersi olabilir. Cihazın şarj entegre sorunu da bu probleme neden olabilir. Farklı marka ve modeldeki cihazlarda bu tarz sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. iPhone şarj entegresi ile ilgili bir problem yaşıyorsanız, endişe etmenize gerek yoktur. Daha çok anakart üzerinde yer alan parçanın bozulması ile ortaya çıkan bu sorun, uzman ekipler tarafından kısa sürede çözülür. Böylelikle telefonunuz ilk günkü gibi şarj olup kullanılabilir. Tamirci Abi uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilen iPhone şarj entegresi değişimi ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Telefonunuzdaki soruna bir çözüm bulmazsanız, cihazınızın şarjı kısa sürede biter veya hiç açılmaz. Böylelikle onu kullanamaz hale gelebilirsiniz. Bu durumu kısa sürede çözüme kavuşturmak için Tamirci Abi’den yardım alabilirsiniz. Profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilen işlemle entegre sorunu kısa sürede çözüme kavuşur. Böylelikle telefonunuzu rahatlıkla şarj edip uzun süre kullanabilirsiniz.

iPhone Şarj Entegresi Arızası Neden Olur?

iPhone şarj olmama sorunu akıllı telefonlarda en çok karşılaşılan problemlerden birisidir. Bu sorunun nedeni genellikle bataryadan olduğu düşünülerek pil değişimi yapılır. Fakat sorunun esas kaynağı bu olmadığı için kısa sürede sonra tekrar aynı problemle karşılaşmanız muhtemeldir. Daha çok anakart üzerinde bulunan şarj entegresinden kaynaklı sorun, parça değişimi ile kısa sürede giderilebilir. Eğer tamir işlemini yaptırmazsanız telefonunuzun şarjı kısa sürede biter veya hiç açılmaz. Bu durumun nedeni genellikle yan sanayi olarak adlandırılan orijinal olmayan şarj aletlerinin kullanılmasından ileri gelir. Bununla beraber telefon şarjda iken yaşanan elektrik kesintileri de şarj entegre sorununa neden olabilir. Aynı zamanda sürekli powerbank kullanımı da bunun doğuşuna zemin hazırlayabilir. iPhone şarj olmuyor açılmıyor diyorsanız, alanında uzman ekibe sahip Tamirci Abi’ye başvurabilirsiniz. Firma cihazınızın içerisinde yer alan hiçbir bilgiye zarar vermeden kısa sürede tamir işlemini gerçekleştirir. Böylelikle telefonunuzun şarj olması ile ilgili tüm problemler ortadan kalkar. Avantajlı iPhone şarj entegresi fiyat seçeneklerine göz gezdirerek telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Böylelikle cihazınızda oluşan problemlerin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone Şarj Entegre Sorunu Nasıl Anlaşılır?

iPhone marka telefonunuzu şarj etmenize rağmen cihazınızın şarjı kısa sürede bitiyor veya hiç açılmıyorsa entegre sorunundan şüphelenebilirsiniz. Bununla beraber iPhone şarj entegre sorunu farklı belirtilerle de kendini gösterir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Akıllı telefonu şarj etseniz bile kısa sürede cihaz kapanır,
  • Telefonu kullanmasanız bile şarjı biter,
  • Akıllı cihazınız normal telefonlara göre katbekat daha uzun sürede şarj olur,
  • Akıllı telefonun arka kısmında yer alan bataryası normale göre daha şişkin durur.

Eğer siz de bu durumların bir veya birkaçını yaşıyorsanız Tamirci Abi’den yardım alabilirsiniz. iPhone şarj entegresi değişimi sayesinde cihazınızı kısa sürede eski haline getirebilirsiniz. Böylelikle şarjın kısa sürede bitmesi gibi durumlar ortadan kalkar. Bu işlem yapılırken cihazınızdaki hiçbir bilgiye zarar verilmez. Alanında tecrübeli ekipler tarafından yapılan işlem sonucunda parça değişimi kolaylıkla gerçekleştirilir. Cihazın içi açılarak arızalı parça bulunur ve yerine yeni parça yerleştirilir. Aynı zamanda orijinal ve kaliteli malzeme kullanıldığı için tekrar tekrar bu durumu yaşamak zorunda kalmazsınız. Şarj sorunu çözümü sonrası 6 aylık bir garanti süresi vardır. Bu süre zarfında cihazınızda kaynaklanan entegre sorunları ücretsiz olarak tamir edilir. Telefonunuzun modeline göre avantajlı fiyat politikasından yararlanıp entegre sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü