iPhone şarjı çabuk bitiyor ne yapabilirim sorunu için uygulamanız gereken birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin de başında iPhone batarya değişimi yöntemi yer alır. Parça değişiminin yapılması durumunda akıllı telefonun şarj ömrü de uzatılmış olacaktır. Bu konuda da Apple Yetkili Servis kalitesinde hizmet sunan Tamirci Abi firmasına güvenilebilir.

iPhone Şarjı Çabuk Bitiyor Ne Yapabilirim Sorunu

iPhone şarjı çabuk bitiyor ne yapabilirim sorusu için öncelikle akıllı telefonun batarya ömrünün kontrol edilmesi gerekmektedir. iPhone marka akıllı telefonların batarya ömrünü “Ayarlar” – “Pil Durumu” kısmından kontrol edebilmeniz mümkündür. Eğer akıllı telefonunuzun batarya ömrü %80’in altına inmiş ise telefonunuz kritik seviyede denebilir.

iPhone pil sağlığı arttırma için de hem bazı uygulamaları yok edebilir hem de batarya değişimini yaptırabilirsiniz. Şarjın hızlı bitme sorunu şarj kablosundan kaynaklı da olabileceği için önce sorunun nedenlerine yoğunlaşmanız daha sağlıklı olacaktır.

iPhone şarjı çabuk bitiyor ne yapabilirim sorunu için evde de uygulayacağınız yöntemler olduğu gibi destek de alabilirsiniz. Bu konuda da özellikle Tamirci Abi firmasının sunduğu kaliteli iPhone hizmetlerine güvenebilirsiniz. Batarya değişimi için Tamirci Abi firmasının sağlamakta olduğu kaliteli 1. sınıf yedek parçalara da güvenebilirsiniz.

iPhone Şarjı Çabuk Bitiyor Ne Yapabilirim Sorunu Çözümü

iPhone şarjı çabuk bitiyor ne yapabilirim sorununun çözümleri arasında şarjı hızlı tüketen uygulamaları silmek yer alır. Bazı uygulamalar arka planda da sürekli çalışır durumda olduğundan şarj ömrünü çabuk bitirebilirler. Bunun için de iPhone marka akıllı telefonunuz için tercih ettiğiniz uygulamalara özen göstermeniz gerekebilir.

Şarjın çok hızlı bitmesi durumunda atılacak bir diğer adım da şarj kablosunun yenilenmesidir. Çok eskiden beridir kullanılan şarj kabloları yıpranabilir ve etkisini kaybedebilir. Bunun için eski olan şarj kablonuzu yenilemeyi tercih edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Tamirci Abi firması ile birlikte iPhone pil değişimi desteğini de alabilmeniz mümkündür. Tamirci Abi firması her model iPhone akıllı telefon için kaliteli batarya değişimi yapan bir firmadır. Firma yetkilileri ile iletişime geçerek de konu hakkında daha fazla bilgi alabilmeniz mümkündür.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü