Kalitesi ve benzersiz yapısı ile öne çıkan iPhone cep telefonlarında zaman zaman teknik sorunlar yaşanabilir. Bu tarz problemlerin başında iPhone ses entegre sorunu gelir. Daha çok iPhone 7 ve 7 plus model cihazlarda yaşanan bu sorun, teknik arızadan veya darbeye bağlı nedenlerden kaynaklanabilir. iPhone 7 ses entegresi sorunu nedeniyle konuşma sırasında sesinizi karşı tarafa ulaştırmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda hoparlörden ses gelmediği için videoları dinlemekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle telefondan müzik dinleme, film izleme, ders çalışma gibi aktiviteleri ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Cihazınızın mikrofonu çalışmadığı için belirli uygulamaları kullanma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. WhatsApp gibi uygulamaların içeriğinde yer alan sesli komut çalışmaz. Hoparlör pasif hale geldiği için bu tarz uygulamaları kullanma konusunda sıkıntı yaşarsınız. Gelişen teknoloji sayesinde bu sorunun üstesinden gelmek oldukça kolaydır. Kısa sürede bu sorunu çözüme kavuşturabilir, cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Tamirci Abi farklı ile bu soruna kökten çözüm bulabilirsiniz. Yaklaşık 45 dakika süren bir işlemin ardından parça değişimi yaptırarak cihazınızı eskisi gibi kullanabilirsiniz. Üstelik bunu gerçekleştirirken telefonunuzdaki diğer veriler de zarar görmez. Böylece güvenli bir ortamda ses entegre sorununun çözümü gerçekleşir.

iPhone Ses Entegre Sorunu Çözümü

Akıllı telefonlar, pek çok özelliği içeriğinde barındırdığı için kullanıcılara büyük avantaj sağlar. İletişimin en önemli kaynaklarından birisi olan bu cihazlarda zaman zaman teknik sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunların başında ses entegrasyonundan kaynaklı sıkıntılar yatar. Telefonla konuşurken karşınızdaki kişiye sesinizi iletme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, bu sorunun varlığından şüphelenebilirsiniz. Aynı zamanda ses entegre sorunu oluştuğunda telefonun hoparlör simgesi grileşebilir. Daha çok iPhone 7 ve 7 Plus cihaz kullananların bu sorunu yaşaması olasıdır. Çünkü bu cihazlarda var olan donanımsal bir sorun hoparlörün çalışmamasına sebep olur. Bu nedenle cihazınızla görüşme yaparken karşı tarafa sesi iletmede, karşı tarafın sesini duymada sıkıntı yaşarsınız. Bunun yanı sıra hoparlör çalışmadığı için çektiğiniz videoları dinleyemezsiniz. Kısa zamanda gerçekleşen iPhone ses entegresi değişimi ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Parça değişimi sayesinde telefonunuzun hoparlörü tamir edilip kullanıma hazır hale gelir. Yetkili bir kişi tarafından cihazınızın ana kartına ulaşılarak onarım gerçekleşir. Böylelikle tüm sıkıntılar ortadan kalkar ve iletişim problemlerini kökten çözüme kavuşturabilirsiniz. Tamirci Abi iPhone ses entegresi fiyatı ile avantajlı seçeneklerden yararlanarak cihazınızın onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda parça değişimi sonrası telefonunuzu 6 aylık garanti kapsamına aldırabilirsiniz. Böylelikle aynı yerde tekrar sorun oluşması durumunda ücretsiz onarım gerçekleşir.

Kısa Sürede Gerçekleşen iPhone Ses Entegresi Tamiri

Cihazınızın hoparlöründe sıkıntı varsa ve konuşma sırasında sesinizi karşı tarafa iletemiyorsanız, ses entegre sorunu ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Daha çok iPhone 7 ve 7 Plus cihazlarda görülen bu sorun anakart üzerinde yer alan ses entegresinden kaynaklanır. Yetkili servislerde iPhone ses entegresi tamiri yaptırarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Yaklaşık 45 dakika süren bir işlem sonucunda parça değişimi gerçekleşir. Böylelikle telefonunuzun mikrofonundaki sorun giderilir. Arama esnasında yaşanan ses sıkıntıları giderilir ve cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken sorunun uzman kişilerce çözülmesidir. Ev ortamında kendi başınıza yapacağınız işlemler, cihazınıza daha fazla zarar verebilir. Aynı zamanda iPhone ses entegresi değişimi fiyat seçenekleri değişkenlik gösterebilir. Tamir işlemi gerçekleştirdikten sonra cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü