Kapıda telefon tamiri hizmeti, yeni bir hizmet olmasına rağmen kısa sürede büyük rağbet görmüştür. Kapıda verilen tamir ve bakım hizmetleri sayesinde telefonların sorunları kısa sürede ve oldukça verimli bir şekilde çözülebilmektedir. İstanbul telefon tamiri hizmeti sunan Tamirci Abi firması da kapıda tamir hizmetleri veren bir firmadır.

Bu hizmetler kapsamında tamir ihtiyacı olan cihazların bulunduğu adrese uzman ekipler gönderilir. Bu da tamir ihtiyacının yerinde ve oldukça kısa bir sürede giderilmesini sağlayan bir uygulamadır.

Kapıda Telefon Tamiri Hizmetleri

Kapıda telefon tamiri hizmetinde hizmeti satın alan kişinin bulunduğu adrese yetkili ekip gönderilmektedir. Bu da ister iş yerinde ister evde tamir hizmetinden en kısa sürede yararlanabilme imkanı sağlamaktadır. Kapıda verilen telefon tamir hizmetleri ile sorunun olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde saptanıp çözülmesi amaçlanmaktadır.

Yerinde telefon tamir adıyla da bilinen bu hizmet, yeni ve kısa sürede popüler olmayı başaran bir hizmettir. Adrese yönelik verilen bu hizmet ile cihazların tüm ihtiyaçları giderilir ve ilk günkü verimin yakalanması amaçlanır.

Samsung telefon tamiri başta olmak üzere bu hizmetten iPhone, Oppo, Xiaomi ve Huawei marka cihazların faydalanması mümkündür. Bu markalara ait tüm modeller için de yerinde hizmet sunulması garanti edilir. Bu da en kısa sürede ilgili cihazların eski verimine kavuşmasını sağlayan oldukça etkili bir uygulamadır.

Kapıda Telefon Tamiri Fiyatları

Kapıda telefon tamiri İstanbul ilinde Tamirci Abi firması tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmet bünyesinde ilgili markaların hemen hemen her modeli yer alır. Bu da tamirden geçen cihazın hangi fiyat tarifesinde yer aldığını belirleyen bir etkendir. Bunun yanı sıra tamir uygulaması yapılan cihazın ne tür bir ihtiyacı olduğu da fiyata etki edebilir.

Kapıda sunulan tamir hizmetlerinde işçilik ve kullanılan yedek parçaların da fiyata etkisi bulunur. Bunun için en net fiyat bilgisi almak adına cihazın problemlerinin tam olarak aktarılması gerekmektedir. Tamirci Abi firmasından kapıda sunulan tamir hizmeti almak ve fiyat tarifesini öğrenmek için de müşteri temsilcisi ile iletişime geçilebilir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü