Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Ahize Değişimi

Oppo telefonunuz ile görüşme yaparken sesiniz gitmiyor veya sesiniz cızırtılı bir şekilde karşı tarafa ulaşıyorsa Oppo ahize değişimi ile bu problem ortadan kalkmaktadır.

Tamirci Abi güvencesi ile orijinal Oppo ahize değişimi sadece 20 dakika içerisinde tamamlanabilmektedir.

Oppo Ahize Değişim Fiyatı

Oppo ahize değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modeli fiyatın belirlenmesinde etkili rol oynamaktadır. Güncel Oppo ahize değişim fiyatı hakkında bilgiye cihaz modelinizi seçerek ulaşabilirsiniz.

Oppo Ahize Çalışmıyor

Oppo ahize değişimi çoğunlukla Oppo ahize çalışmıyor sorunlarının giderilmesinde yapılacak olan bir işlemdir. Oppo telefonlarda giden sesin cızırtılı gitmesi ya da hiç gitmemesi ahize çalışmıyor şikayetlerinin temelinde yatan sorunlardır.

Oppo ahize değişimi Tamirci Abi teknik servisi tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Oppo Ahize Tamiri

ahize tamiri çok fazla tercih edilen bir işlem değildir. Zira Tamirci Abi teknik servisimiz kısa süreli geçici çözümler yerine Oppo ahize değişimi yaparak daha kalıcı çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Orijinal yedek parça ile gerçekleştirilecek olan Oppo ahize değişimi sonrası 6 ay da garanti verilmektedir.

Ahize Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Tamirci Abi Oppo yetkili servis personeli tarafından cihazınız güvenli bir şekilde açılarak sadece Oppo ahize değişimi yapılacaktır. Gerçekleştirilecek olan bu işlem sırasında cihaz yazılımına müdahale edilmediği gibi, cihazınızda resetleme işlemi yapılmayacağı için veri kaybı yaşamazsınız.

Tamirci Abi de Ahize Değişimi Ne Kadar Sürer?

Oppo ahize değişimi işlemi teknik servisimizde en fazla 20 dakikalık süreyi kapsayan bir işlemdir. Bu süreç içerisinde işlemi gerçekleştirecek olan Oppo teknik servis personeli tarafından size cihazınız ile ilgili çeşitli bilgilerde sunulmaktadır.

Ahize Değişimi Garanti Süresi Nedir?

6 Aylık garanti süresi verilen Oppo ahize değişimi sonrası olası ahize sorunlarınız Tamirci Abi güvencesi altında olacaktır. Kullanıcıya bağlı hatalar dışında gerekli tamir ve parça değişimi işlemleri garanti kapsamında çözümlenmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Ahize Değişimi Teknik Servisi

Arifler İletişim bünyesinde hizmet veren Tamirci Abi 20 yıllık tecrübenin bir eseridir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız İstanbul içi müşterilerine yerinde servis hizmeti sunarken İstanbul dışı müşterilerimiz içinde ücretsiz kargo imkanı verilmektedir.

Menü